Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Heléna, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Fényvédők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2019. június 5.

Nagyon kellemes, könnyű illatú, könnyű, tejes állagú naptej, jól eloszlatható, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos réteget, nagyon jól véd és valóban segíti a barnulást. Egyedül az alkoholt tudom kifogásolni benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 5.

csandi07

2016. december 20.

Mióta vannak gyerekeim, általában ezeket a naptejeket használjuk. Árban állagban kiváló. Egyébkênt is Dm.esek vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Tvylvis

2015. július 13.

Én évek óta a Sundance naptejeit használom, teljesen meg vagyok velük elégedve. Olcsó, kiadós, könnyen beszerezhető. Az illata igazi naptejillat, én kifejezetten szeretem, a nyárral kötöm össze. Jól el lehet oszlatni, bár a beszívódáshoz kell egy kis idő, azért nem vészes. Megfelelően véd (eléggé fehér bőröm van, előbb inkább pirul, utána barnul, több anyajeggyel), természetesen megfelelő használat mellett (értem itt a kellő mennyiséget, és azt, hogy egész napot egy kenéssel nem lehet átvészelni). Megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

2014. augusztus 13.

Olcsó és nagyon jó, könnyen eloszlatható, jól beszívódó, nem hagy réteget, nem irritál, nem ragacsos, nem szárít és tökéletesen véd. Illatanyag és alkohol nélkül jobb lenne, de szerencsére nem az INCI első részében található egyik sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

mhajni90

2013. július 11.

Életemben először nem égtem le tengerparton!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Életemben először nem égtem le tengerparton!:)

angii

2012. október 8.

nyáron ezt használtam, könnyen barnulok csak egy kis rásegítést akartam de nem 6fakrotosat. nagoyn jó:) maradt belőle még jövő nyárra is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

maci84

2012. július 4.

Egész jó naptej kb. két éve használom. Én nem égtem le amikor be voltam kenve vele soha, az ára teljesen rendben van. Idén azonban lecserélem és nem veszek többet, mert az elsők között található az alcohol denat. összetevő ami nem nagyon tetszik. Ez miatt csak 3* adok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Heléna

2012. június 20.

arcomra próbáltam ki a minap, a testem többi részét egy gyengebb faktorszámú krémmel kentem, annak reményében, hogy hamarabb barnulok. hát az arcomat kivéve egy ici-picit megpirultam, de szóval az arcom nem égett le, és barnább is lett. az illata kellemes, olyan tipikus napkrém illat. legközelebb egész testre kipróbálom majd, addig megelőlegezem az 5*-ot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

Tinasmink

2012. április 4.

Egyetlen naptej ami nem váltotta ki az allergiámat. A használata mellett nem égek le soha, olcsó, és a kis mini szerelés is elég egy évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.