Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hófehérke88, Módosítva: 2012. május 3.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz illat, színező, tartósítószeret és emulgeálószereket.

plinka

2013. július 10.

Nem bírja az arcbőröm, már nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

Nem bírja az arcbőröm, már nem is használom.

verucicc

2013. május 2.

Legfőképp az arcom, dekoltázsom miatt vettem meg. Hát arcra felejtsétek el! Annyira fénylő lesz tőle, úgy éreztem magam, mint egy viaszbaba, pedig alapvetően olyan száraz és érzékeny az arcom, hogy alig van krém a Földön, amit azonnal be ne szívna.
Testre nagyon jó, a karomon, lábamon, dekoltázsomon kicsit nehezen, de beszívódik, jól véd a nap ellen, mióta ezzel kenem magam, kevesebb szeplő vagy napallergiás kiütésem van, tehát oda nagyon jó (legfőképp azért is, mert SZULFÁTMENTES), ajánlom, ezért kap 3 csillagot, de arca nem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

körtevirág

2012. augusztus 21.

jól véd, nem égtem le a legnagyobb hőségben sem és szépen barnult az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

jól véd, nem égtem le a legnagyobb hőségben sem és szépen barnult az arcom

mannusi

2012. július 30.

Én is az arcomra és a dekoltázsamra használom. Sajnos azt vettem észre, hogy az arcomon estére apró pattanások jelennek meg tőle. Ami szerintem nem elfogadható egy kifejezetten sensitive, arcra ajánlott krémtől. Azt gondolom, hogy valószínüleg nem allergén reakcióról van szó, 'csupán' eltömíti a pórusaimat. Mindenesetre annak örülök, hogy végre találtam egy naptejet, amitől nem könnyezem végig az egész napot, ha bekenem vele az arcom. Sajnos nem szívódik be teljesen, enyhén ragadós felületet képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

dinolips

2012. július 9.

kicsit zsíros lesz tőle az arcom, de mivel nem irritál és ár-érték arányban is jó ezért egy 4-es...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

quinnie0715

2012. július 9.

Nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű felvinni, hamar beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet, vagy fehér maszkot a bőrön. Én az arcomra és a dekoltázsomra használom, jól véd, még nem égtem le vele...A jó kis összetevőknek köszönhetően semmiféle bőrirritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.