Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.kadlicsko, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

30-as faktor. Vízálló.

Nem tartalmaz sem illat-,színező-, vagy tartósítóanyagokat, sem emulgeálószert. Neurodermitisz (ekcéma) esetén is ajánlott

Smafu

2017. január 25.

Mindennapi naptejnek használom arcra, nekem sminkalapnak is megfelel. Kell idő neki amíg beszívja a bőröm, de amúgy is kávéznék.
Jó naptej, sose égtem le nyaraláson ha használtam. Jó ár/érték arány, könnyen beszerezhető, akár két szezonra is jó, nem romlik meg.
3 csillagot azért kap mert van benne sok denaturált alkohol amit nem kellene az érzékeny bőrömre kennem és mert a titánium dioxid nano formában van, amit ekcémásra nem kennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

crazyladystar

2014. május 3.

Ahogy a Kókuszos társát, úgy ezt is több éve használom, a kókuszossal felváltva. A hó fehér bőröm nem égett még le vele soha, illetve ha gyakrabban kenem be magam vele pl a strandon, akkor még csak nem is barnulok vele.
Az illata az a tipikus naptej illat, kicsit lassabban szívódik be, mint a kókuszos, de ez elkenve ez sem hagy fehér nyomot, és ez is vízálló (strandolás, törölközés után is marad fent belőle)
Ez is strandra és bicikli túráknál használom, és az évek alatt hófehérke bőröm nem égett le. Egy hátránya, hogy arcon ez sem akar beszívódni, fényes marad picit, illetve túra alkalmával valahogy beleizzadom a szemembe és akkor csíp, ahogy a kókuszos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

quinnie0715

2013. augusztus 11.

Tavaly és idén nyáron is ezt használtam, tesztelve volt tengerparti napsütéses, 40 fokos nyaralás és egész napos tűző napon való munka során is. Én maximálisan elégedett vagyok vele, nem égtem le, nem irritál, és nem is drága. Egy picit nagyobb odafigyeléssel kell elkenni, hogy beszívódjon és ne maradjon utána folt, mert más az állaga, mint a hagyományos naptejeknek, inkább sűrűbb. De kiváló védelmet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.