Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Panthenol, allantoin és E-vitamin kivonattal táplálja a bőrt napozás után és segít a gyors regenerálódásban.

Az azonnali nyugtató és frissítő formula hidratáló glicerin, mandulaolaj és kaktusz kivonattal nyugtatja a bőrt, és elősegíti napon okozta bőrpír enyhülését. A készítmény nagyon könnyen és gyorsan felszívódik. Rendszeres alkalmazása támogatja a gyönyörű, hosszan tartó nyári ragyogást.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

kvcsrk

2018. május 3.

Szuper krém! Nagyon hamar eltünteti a leégés okozta pirosságot. Kellemes illata van, hamar beszívódik, ritkán marad utána ragacsos érzés. Biztosan vásárolok belőle újat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

danyadi77

2017. október 23.

Szerintem szuper. Szépen helyrehozza az emyhe pirosságot (arra figyelek, hogy nagyon ne égjek le) pár nap alatt. Az illata annyira nem tetszik, de cserébe a hatásért elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

csokibeka

2016. október 29.

Nagyon jóérzés használni, valóban hűsít és hidratál. Leégés esetén is megállja a helyét, de csak sima napozás utáni hidratálónak is remek. az illata olyan tipikus after sun illat, nem tetszik igazán, de a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

ALettah

2016. október 29.

Nyaralásra vittem magammal, mert sejtettem, hogy nem ússzuk meg leégés nélkül, hiába kenegetjük magunk, és így is történt. Azt kell mondjam, hogy a nap egyik fénypontja volt fáradtan hazajönni a tengerpartról, lezuhanyozni langyos vízzel, majd jó alaposan bekenni magam ezzel a krémmel. Azonnal hűsít, a bőr valósággal itta magába, és szerintem az illata is nagyon kellemes, negyven fokban sem zavaró. El is fogyott az egész flakon a 10 nap nyaralás alatt,az alján marad keveset kézre kenegettem el itthon. Jövőre is viszem nyaralni.

Jdit04

2016. augusztus 4.

Egyedül az illatával nem vagyok megelégedve. Ezen kívül segített a leégett bőrömön, pár használat után szép barna lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Luska

2016. június 23.

Nagyon jó ez a krém! Én a hűtőben tárolom, így mégjobban esik a leégett bőrömnek! Nem fáj annyira utána a bőröm és a irosságot is leviszi két bekenés után! Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

joren

2015. augusztus 17.

A nagy hőség, a kánikula és ezzel együtt a leégés engem is megtalált. Teljesen kétségbe voltam esve, hogy én este ezzel a mértékű bőrvörösséggel nem fogok tudni aludni és ezzel együtt meg lesz pecsételve az elkövetkezendő néhány napom. Utolsó reményemben beugrottam a dm-be és a kifosztott polcokról már csak ez az egy termék kandikált ki. Lesz, ami lesz alapon megvettem...kb 800Ft-ért jutottam hozzá, tehát nagyon örültem. Hazaértem, bekentem a leégett részeket és láss csodát: másnapra sokkal szebb, természetesebb, barnább lett a bőröm. Aludni is remekül tudtam és nem kellett tejföllel és egyéb macerás dolgokkal kenegetnem magam hozzá.. csupán ezzel a kis hasznos csodaszerrel! Tényleg ajánlom! Gyorsan, könnyen beszívódik és az illata is nagyon finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Csodabogyo

2015. április 16.

A tegnapi napsütés jól betett a bőrömnek. Nagyon csúnyán leégtem, úgy, hogy észre sem vettem.
Ilyen krémet vásároltam, és már mikor bekentem enyhült az égő érzés.
Nekem hamar fel is szívódott, és az illatával sincs bajom, kicsit mintha a gyöngyvirágra emlékeztetne. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Ilyen krémet vásároltam, és már mikor bekentem enyhült az égő érzés.

g.lindus85

2013. augusztus 6.

Én fehér bőrű vagyok, leégésre hajlamos. Nekem bevált. Egy kicsit lassan szívódik fel, ezáltal "sokáig" ragadós érzetet nyújt. Ár-érték arányban teljesen jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Eduska

2013. május 4.

Te jó ég, ilyen büdös krémem még soha sem volt!!! A flakonban jó illatú, de a bőrön olyan öregasszonyszagú, hogy ilyen szag még a régi öregek szekrényében sem volt:D Estére kentem fel és alig bírtam elaludni a szagától, ráadásul még másnap is éreztem:( A hatása lehet, hogy jó, de ilyen szag mellett szerintem teljesen mindegy:S
Ja, és még ragad is nem kicsit..:/

Up: Azon gondolkoztam, hogy talán nem is ő a büdös hanem én:D Vagyis a klóros strandvíz szagát vette be a bőröm és ez a krém pedig felerősítette azt???!!! Lehetséges?:)
Mert most kipróbáltam a kezemen és egyáltalán nem büdi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Ja, és még ragad is nem kicsit..:/

Mert most kipróbáltam a kezemen és egyáltalán nem büdi...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glucose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!