Sunday Riley

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika0325, az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Porcelánsimaságú, áttetsző fedés, mely viselhető önmagában a gyönyörű színért és az egyenletes bőrtónusért vagy az alapozó „élettartamának” meghosszabbításáért. Oxigenizálja a bőrt. Fényvisszaverő, lágyító hatása van. Olaj- és parabénmentes.

• Olajmentes, de oxigénben gazdag: a Rejuvenox oxigénnel látja el a bőrt, lélegző „csatornákat” alakít ki a fejlett szilikonprimerben. Oxigénterápia a bőrnek!
  • Valódi többcélú formula: a bőr képes megtartani a nedvességet olaj nélkül, halványítja a bőrhibákat, sima, hibátlan fedést ad, gyönyörű „lágyító” hatással.
  • Pillesúlyú, visszafogja a zavaró csillogást, nem ül meg a ráncokban.
  • Ha alapozót használunk felette, azzal molekulárisan kötődik, és egész napos megbízható viselethez segít.
  • Peptidekkel kollagént épít, a nátrum hialuronát frissen tartja a primert, a bőr porcelánsimaságú marad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperkeszederke

2016. február 16.

Nagy kedvencem a hétköznapokon. Nem szeretem a túl erős sminkeket, ezért nekem nagyon tetszik ebben a termékben az "ott van de mégsem" hatás. Én csak teljesen egyszerűen a kezemmel szoktam felvinni, mintha egy arckrémet dolgoznék szét. Nem szoktam rá semmilyen alapozót kenni, persze kipróbáltam hogyan mutat úgy,de én elegendőnek tartom önmagában is. Aki esetleg szeretne rásminkelni, egy tipp: érdemes várni egy 10-15percet miután felkented, mert annyira vizes állagú hogy hagyni kell megszáradni a tökéletes eredmény érdekében :) Már a második tubussal vettem meg belőle, ennél jobb jele nem is lehetne az elégedettségemnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

babyface

2015. január 1.

felváltva használom őt és a body shop-os primeremet, mindkettőt nagyon szeretem, de őt inkább nevezném 'alkalminak' a body shop-ost dolgos hétköznapokra használom. :) csodálatos bőrképet varázsol szinte ragyog az arcbőr, néha ha tényleg abszolút problémamentes a bőröm csak őt teszem fel és úgy mászkálok, mert önmagában is egy csoda. :) alapozó vagy bb krém alá kenve pedig garantált a porcelánbaba arcbőr! :) mivel csak most ismerkedek a primerek világával várólistás termék (elsősorban az ára miatt), de nagy valószínűséggel a fürdőszobapolc állandó lakója lesz... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

erika0325

2013. szeptember 21.

Nem volt még primerem, nem értettem a lényegét. Szérum, hidratáló és szemránckrém, utána BB vagy alapozó, minek még egy réteg? Tetszett, hogy színezett, így akár magában is hordható, és persze alapozóval is szebben mutat, elolvastam a neten található összes véleményt:-) szóval elbabráltam vele egy ideig mire megvettem. Nagyon, de tényleg nagyon szeretem. Felkentem és nem láttam semmi különös változást, de vártam kicsit, hogy beszívódjon, hogy a BB-t is feltegyem, és akkor, ott elájultam a tükör előtt. Hűű! nagyon szép lett a bőröm, egységes, sima, természetes. Azóta, már BB nélkül is használtam. Egy kis krémpirosító rá, és nagyon természetes hatás az eredmény, csak jobb kivitelben. Újraveszem ha elfogy, de remélem sokáig kitart, mert nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bentonite 0 0

Steareth-20 ti I eu 2 1