Sunday Riley

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bobekecske, Módosítva: 2018. március 25.

Ár:   38 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Újgenerációs retinoid alapú éjszakai olaj, amely csökkenti a pórusok méretét, csökkenti a szarkalábak és ráncok mélységét, korrigálja a napfény, szennyezés, életvitel és stressz okozta ártalmakat.

A Luna színe jellemzően sötétkék – ami korántsem véletlen, hiszen az olajkomplex rendkívüli azulén tartalommal bír (kék varádics, német kamilla, afrikai kamilla). Ők segítenek a retinollal kapcsolatos irritáció csökkentésében. A hidegen sajtolt avokádó-, chia-, concord szőlőmag-olajak mélyen a bőrbe hatolnak. A Lunának ez a lényege: fejlett transzretinoid észter potens növényi hatóanyagokkal keverve: a legfejlettebb éjszakai olaj.

A Luna szárazolaj nem tartalmaz: parabéneket, szulfátokat, ftalátokat.

Terhesség alatt mellőzzük a használatát!

Sunday Riley C.E.O. Glow
Ár: 123 , Eladó: mamba22
Állapot: Uj, Helyszín: --, fizetés: --
Pötyi

2016. február 21.

Amikor elkezdtem használni, kicsit csalódott voltam, mert nem hozta azt az eget rengető eredményt, mint amiről a külföldi oldalakon olvastam. Ez talán előző nyáron volt. Mostanra viszont megszerettem, mert nagyon-nagyon puha lesz reggelre a bőröm, ha ezt használom. Általában a nem hámlasztós, nem koreai rutinos napjaimon szoktam használni, talán 2, esetéeg 3 alkalommal egy héten, Clarins olajjal kombinálva. Bőven van még belőle, egészen biztosan sokáig ki fog még tartani, de el tudom képzelni, hogy ha elfogy, ha fogamat kicsit összeszorítva is, de újra megrendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

bobekecske

2015. augusztus 5.

Csak pár milit próbáltam belőle, két-három alkalommal lefekvés előtt.
Valóban kék, de hamar beszívódik annyira, hogy utána ne féltsem a párnahuzatot.
Szépen hidratál, az illat nem kimondottan kellemes, de szerintem megszerethető, hozzá lehetne szokni.
Reggelre valóban szép tónusú volt a bőröm, de nem változtatta meg varázsütésre. :)
Valószínűleg nem okozna semmilyen irritációt és jót tenne a bőrömnek, örömmel beépítenám a bőrálplási rutinomba, de kevésbé nyúlnék érte szívesen, mint pl a megszokott és bevált hidratálókrémeimért, vagy akár a Clinique Repair Wear szérumomért.
Továbbra sem hiszek abban, hogy ennyi pénzt kell költeni az arcápolásunkra, illetve hogy ha rengeteget költünk rá, akkor minden bőrproblémánk meg fog oldódni és állandóan elégedettek lehetünk majd... De ha valakinek belefér, akkor kellemes olaj ami valóban hat (csak szerintem nem hat annyira, mint amennyit -irreálisan- ígér)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Csak pár milit próbáltam belőle, két-három alkalommal lefekvés előtt.
Valóban kék, de hamar beszívódik annyira, hogy utána ne féltsem a párnahuzatot.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Salvia Hispanica Seed Oil
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Szintetikus színező anyag. (Lila)