Sunfleur

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Több évszázados eredményes népgyógyászati tapasztalatok alapján a calendula (körömvirág) nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású a zsíros és a korpás fejbőr kezelésében. Korpásodás elleni hatóanyaga elősegíti, hogy fejbőre ápolt, egészséges legyen. A hajhagymák tápanyagellátásának fokozására a fejbőr vérellátását serkentő paprikaszeszt tartalmaz. A hajmosáshoz Sunfleur gyógynövényes sampon használata ajánlott.

Nuvi

2015. július 28.

A férjem már minden fellelhető jót kipróbált, mégis korpásodott a fejbőre. Ezt a hajszeszt a fiamnak ajánlotta a fodrásza. Azóta egyik sem vakarózik, mióta ezt használják. 😊Hálás vagyok ennek a kis hajszesznek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 28.

moonstar

2015. július 25.

Ma vettem meg a hajszeszt és a hozzá tartozó hajhullás elleni sampont. Azt tudni kell rólam, hogy hetente egyszer mosok hajat, naponta vasalom és kb 2 havonta festem az ősz hajszálak miatt és zsíros korpám van... Az egész lakás tele van a hajszálaimmal. Undorító!! Remélem most megszabadulok ettől. A sampon illata nekem kifejezetten kellemes, a hajszesz illatával sincs semmi bajom (a bizsergő érzés nálam elmaradt)! Pár hét után leírom elmúlt e a hajhullásom! :)

update...nem múlt el a hajhullásom, ahogy telt az idő úgy kezdett el egyre jobban hullani. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

perectigris

2015. július 5.

Ez az egyik első hajápolási termék, amire azt mondhatom, hogy használ. Tavaly nyár óta borzasztóan viszketett és korpásodott a fejbőröm, már mindenféle sampont és házi kencét kipróbáltam, de semmi sem használt, kivéve ezt. Már az első hajmosás után elmúlt a viszketés, aztán szinte teljesen eltűnt a korpa is, szóval erre tényleg nagyon-nagyon jó. A hajhullásom lényegesen nem csökkent, de nálam ez más problémákból is ered. Amiért vettem, azt teljesítette, már ez is kész csoda :D
Az illata leginkább kamillás-alkoholos, de nekem tetszik, és a megszáradt hajamon már egyáltalán nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Lisien

2015. április 28.

Korpám nincs, de gyorsan zsírosodik hajam. Ezzel nyerek egy napot. Az illata nekem tetszik, kedvező az ára is és a használata után sokkal frissebbnek érzem a fejbőrömet, mint egy sima hajmosás után. Csodaszernek azért nem mondanám, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

eventually

2014. december 1.

hát, hogy őszinte legyek, nekem semmi extrát nem nyújtott, de elhasználtam ettől függetlenül... szerintem nem veszem újra, inkább tovább nézelődök, hátha találok valami jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

pixie

2014. november 24.

Kellemesen bizserget használat közben (nekem a flakon kicsit "ormótlan", áttöltöttem egy spriccelősbe), a korpát, viszketést nagyon jól elmulasztotta! A zsírosodáson nem segít, bár lehet, hogy azért, mert este használom, másnap reggel mosok hajat. Szerintem a hajhullást is mérsékli (néhány szál persze kijön amúgy is), az illatát is szeretem. Árban sem rossz, 1000 Ft alatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Cicmic

2014. november 20.

Viszkető fejbőrre ajánlották, plusz elvileg a zsírosodásra sem rossz, így beszereztem. Talán ha egy napot nyertem vele hajmosás téren, plusz valamicskével csökkenti a viszketést, lehet, hogy még idő kell neki. Bizsergő érzés nálam nem volt, viszont szag....Tyűha, gyerekek, ha valaki nem bírja az erős illatokat, az inkább ne vegye meg! :D Kissé fulladozok, miközben használom, nagyon erőteljes-aromás-fura illata van, lehet nem kéne az a parfüm az összetevőknél.. :D Hosszú távú hatásról majd még tudósítok, addig 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

elfi777

2014. október 20.

Sajnos maximum a 3. napra bezsírosodik a hajam töve, és korpás a fejem, plusz hullik a hajam iszonyat sok éve. Szokásos túrák bejárva, nem találtak semmit, szokásos millióféle dolog, sampon, vitamin, etc kipróbálva, eredménytelenül. Ezt is használtam, teljesen feleslegesen, az ég egy adta világon nem csinált semmit, leszámítva az erős illatot, és, hogy még gyorsabban zsírosodott a hajam - bár mindegy, így is 3 naponta mosom, ezzel is a 2 nap vállalható, a 3. már nem. Használtam gyakran, ritkán, sokat, keveset, dörzsölve, csepegtetve... na mindegy, kárt nem okozott, az illata nem zavart, másnak akár be is válhat, szerencsére az ára sem vészes.
Közepes, nem venném újra, alig vártam, hogy elfogyjon, mert baromi sokáig kitart, ez azért mellette szól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Metta

2014. szeptember 14.

Zsíros, korpás fejbőrre használom. Már a második flakonnal. Nem rendszeresen, inkább csak akkor ha szükségét érzem. Nagyon hatásos. Én száraz hajra használom, vattapamacsra öntve, és úgy bedörzsölve. De még azért így is ki szokta szárítani az ujjaim hegyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Fruzsi

2014. május 17.

Nagyon szeretem ezt a hajszeszt, gyorsan zsírosodó és viszkető fejbőrömnek mindig jól esik a használata. Minden hajmosás után használom (hetente kétszer).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid