Sunfleur

Ár:   684 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 684 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkpink, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 684 Ft

Bőrbarát pH-jú, grapefruitmag olaj tartalmú arcradír az arcbőr látványos megújulását eredményezi. Apró polietilén szemcséket tartalmaz, melyek az elhalt hámsejtek eltávolításában nyújtanak segítséget. Kitisztítja a pórusokat, javítja a bőrtónust.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 684 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
novembermesi

2019. október 19.

Most fogyott el kb 2,5 hónapja vettem. Egynek elmegy, de nem fogom újra venni. Erős citrusos illata van állaga massza szerű. A radírozó hatása nem rossz, azonban a szemcsék hiába kicsik benne, mégis karcol. Pl ha gyulladtabb a bőr akkor nagyon csíp. Számomra nem nyújtott többet egy mintha pl cukros b{rradírt csináltam volna házilag. Az érzékeny bőrre ettől jóval kíméletesebb bőrradírt ajánlom. Még keresgélem a számomra legmegfelelőbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

pigglypig

2017. október 19.

Nem voltak hatalmas elvárásaim, hiszen egy olcsó termékről van szó, ahhoz képest szerintem egészen jól szuperál. A kis flakon csodaszép, ezért tetszett meg igazából a boltban :) Jól radíroz, nem szárít, mondjuk a "bőrmegújító" jelző kicsit tényleg túlzás... narancsos illata van, én kifejezetten szeretem, de lehet hogy vkinek ez nagyon erős. Lemosáskor a kis szemcsék néha csípnek, ez nem tudom mitől lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Lilith6

2017. szeptember 10.

Iszonyat büdös, erős citrusos illata van.
Nekem nem távolította el rendesen az elhalt hámsejteket, főleg nem az orromról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Iszonyat büdös, erős citrusos illata van.
Nekem nem távolította el rendesen az elhalt hámsejteket, főleg nem az orromról.

Nashuaaa

2017. április 28.

Sajnos vissza kellett jönnöm lepontozni, hosszabbtávon kiütéseket okozott meg irritációt, úgyhogy kuka.

Abszolút itteni hatásra vettem meg, és még próbálgatás alatt áll, de tegnap olyan jó tapasztalatom volt vele, h muszáj megírnom :D Szóval este leradíroztam ezzel az arcomat egy dörzsszivacs segítségével. Csodásan puha és tiszta volt utána az arcom, de ez még önmagában nem lenne akkora csoda, DE! Bekentem az éjszakára használatos Eucerin D. krémemmel és mikor felkeltem pont ugyanolyan sima, puha és tiszta volt, mint két perccel a radír lemosása utána...szóval semmi maszat, semmi csökkentett hatás. Nekem most épp nagy kedvenc lett!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

zahraa

2017. április 3.

Imadom! Jobban bevalt mint a neutrogena es garnier arcradirok.
Szepen lehet dorzsolni a kis szemcseit, egyaltalan nem karcol, jol tisztit, es puha eredmenyt ad. Az ara is barati, es a nyomos kiszerelese miatt az utolso cseppig lehet hasznalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Imadom! Jobban bevalt mint a neutrogena es garnier arcradirok.

blackmoonday

2017. március 7.

Alapdarab évek óta használom. Régen csak egy bizonyos drogériában lehetett venni most már szinte mindenhol könnyen beszerezhető. Magában nekem tömény és picit szárít is ezért hozzákeverem a gyerek gyógyszertári fürdető kréméhez. Remek páros.Picit sajnálom, hogy a koreai rutin miatt polcra kerül egy időre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Mona29

2017. március 4.

Hát a bőrmegújítás egy kicsit túlzás, de radírként egészen jól muzsikált. Az illatát imádtam. A szemcsék pontok jók voltak, megfelelő mennyiségben. Az arcomat szépen megtisztította. De a kiszerelése: valami borzalom. Csak nekem nem sikerült vizes kézzel nyomni belőle? Használatkor többször kirepült a kezemből, ami mondjuk a zuhanykabinban nem éppen jó dolog! Ha nem változtatnak a csomagoláson, biztos, hogy nem veszem újra. A csomaglás miatt nem tudok több pontot adni rá, így számomra nem igazán használható a termék. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

dorka007

2016. november 20.

Első arcradírom, így nincs összehasonlítási alapom. Jó illata van, szépen radíroz, használata után az arcom nagyon puha. Szerintem nem rossz, én semmi hátrányt nem tudok felhozni ellene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

BrigittaS

2016. szeptember 15.

Kellemes, de igazából semmi extra. A megújulást sem éreztem, az összetevői sem túl szépek...:/ Viszont a csomagolása eléggé jó, alig hittem el, hogy miután szétvágtam egy csepp sem marad a flakonban :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

gili

2016. szeptember 4.

Jó ,de nem a legjobb, szépen ladíroz ennyi , aki többet vár annak nem ajánlom, viszont radírozásra jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Az Unguentum Emulsificans Nonionicum rövidítése. Nem szabványos INCI név, hanem a gyógyszertárban kapható alapkenőcsök egyik fajtája. Folyékony szénhidrogén emulzió nemionos emulgeálószerrel, melynek a pontos összetétele a következő: 10 g Polysorbat 60, 10g ásványi olaj, 30g cetyl stearyl alcohol (zsíralkohol), 70 g vaselinum album. Az alapkenőcs vízzel keverve olaj a vízben típusú emulziót képez, vízzel lemosható.

A szénhidrogén típusú alapkenőcs előnye, hogy semleges és stabil (nem avasodik). Hátránya a pórusokat elzáró tulajdonság és a csekély gyógyszerleadó képesség.

Forrás: Formulae Normales - Szabványos Vényminták (Orvosi Kiadás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.