Best of Beauty 2019

Sunfleur

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2011. augusztus 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Zsírbontó és zsír lerakódást gátló aktív anyagokat, valamint a vér- és nyirokkeringést serkentő coffeint és borostyánkivonatot tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Runway

2015. július 17.

Nekem nagyon nehezen akart beszívódni a bőrömbe az alapos masszírozás ellenére is, és mindig ragacsos érzetet hagyott maga után. Nagy hatást nem vártam tőle, csak egy kissé feszesebb bőrt szerettem volna, hiába …
Semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig elhasználtam egy egész flakont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig elhasználtam egy egész flakont.

mzs

2013. május 31.

Most érkezett meg a krém és már most 4 csillagot adok neki a külseje alapján, mert igen tetszetős a csomagolása (remélem hatásában sem marad majd alatta), illata és állaga is kedvemre való, majd meglátjuk egy hét használat után, hogy feljebb vagy lejjebb kúsznak azok a csillagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

Trixi

2013. március 25.

Én hetente 3-szor, mielőtt Flabelos-tréningre megyek, be szoktam kenni a kritikus területeket ezzel a zselével, plusz a többi napon is este, és 1 hónap alatt 3 centivel vagyok keskenyebb (nyilván az alakformáló gép + a zselé együttes hatására). Lehet, hogy zselé nélkül is ez lenne az eredmény egyébként, de én szeretem ezt a zselét, az illatát, az állagát. Nagyon hamar beszívódik a bőrbe, nem marad ragacsos a terület. Ajánlom tavaszi alakformálásra jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 25.

Kleopátra

2013. február 26.

Nyertem egy 1000-es értékű vásárlási utalványt a drogériában Sunfleur termékekre. Igaz ennek az ára több volt,de mindenképp rá kellett volna fizetnem.Végül lekaptam ezt a polcról,mondván a szülés utáni alakomat megpróbálom helyrehozni. Elhasználtam az egész tubust,és tényleg mintha lett volna hatása: feszesebb és talán pár centivel mintha vékonyodott volna a derekam,bár diétáztam is mellé /de nem vittem túlzásba,inkább több folyadékot fogyasztottam,és lemondtam a nasiról/.
Kellemes illata van, remek a pumpás tubus is. Annyi jön belőle amennyit szeretnénk. A színtelen zselének megfogott már akkor az illata amikor még magamra sem kentem. Felvitel után pár percig ragacsos érzetet hagy maga után,de miután felszívódik el is múlik.
Erősen gondolkozom hogy vegyek még egyet vagy próbáljak ki másfélét is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Erősen gondolkozom hogy vegyek még egyet vagy próbáljak ki másfélét is...

kala20

2012. február 20.

egyik barátnőm használta, neki nagyon bevált. Csak ajánlani tudjuk

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

egyik barátnőm használta, neki nagyon bevált. Csak ajánlani tudjuk

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak