Medifleur Hajerősítő Sampon Hajnövekedést Serkentő Hatóanyaggal és Aloe Vera-Val

Medifleur

Ár:   790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2017. szeptember 8.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

Az egészséges, dús, életerős hajkorona megvédésére, a hajhagymák megerősítésére kimondottan ajánlott, hatóanyagokban gazdag sampon. A hajnövekedést serkentő hatóanyagot tartalmazó sampon természetes összetevőivel hozzájárulhat a gyenge, vékony szálú, hajhullással küzdők szakszerű hajápolásához. A búza- és a szójacsíra a hajhagymák tápanyagellátását fokozva erősítik a hajat. Az Aloe Vera és a Panthenol hidratáló, védő, ápoló hatásával tartást biztosít a meggyengült, fénytelen hajnak.

_-Mia-_

2013. november 24.

Most használtam először, eddig ugyanaz a benyomásom, mint a hajhullásra való testvérénél: samponként nem szeretem: kettő helyett háromszor kell samponoznom a hajam mire méltóztat mérsékelt mennyiségű habot adni.
Update: Hát, legalább az illata finom. Első használatra csak annyit vettem észre, hogy gyorsabban lapul és egy nappal korábban zsírosodik a hajam, de azt még talán megbocsátottam volna a fejbőrömre gyakorolt pozitív hatás miatt. De most az, hogy háromszori átdörzsölés után vannak olyan részek, ahol a korpa maradt a hajamban, és vannak olyan részek ahol meg zsíros maradt.... Hát köszönöm én ebből nem kérek. Hiába jó a fejbőrömnek, ha tisztítani nem tisztít rendesen...
Rövid hajúaknak, vagy olyanoknak akik naponta mossák a hajuk, jó lehet. A többieknek én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Vitaminok: Panthenol