Best of Beauty 2019

Sunfleur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2011. május 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

bettina28

2016. december 18.

Én is próbáltam régen, nekem viszont nem okozott semmi változást. Akár az is lehet hogy én nem voltam elég kitartó vele kapcsolatban. Az összetevők miatt ma már nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

chyny-eve

2013. március 27.

Ezt a krémet én is használtam, de mikor most kerestem Rossmannban, nem találtam... elfogyott??
Az összetevői valóban nem a legszebbek! Viszont a hatása jó volt, a dekoltázsom szép maradt, a melleim feszessége és rugalmassága is megmaradt tőle. Bár sokat nem kellett rajtuk javítani!! ;) Mindenesetre kipróbálok mást, ami valószínűleg szintén jó eredményeket produkál, csak természetesebb adalékanyagokat tartalmaz! Ezért pont levonás jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

gedit60

Korcsoport: >54
2011. május 4.

Sokáig használtam, nagyszerű volt, tényleg szép, feszes dekoltázsom lett, de az összetevők miatt már nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak