Best of Beauty 2019

Sunfleur

Ár:   1138 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienn, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémben található természetes, növényi hatóanyag együttes kiváló hidratáló hatással bír. Javítja a bőr vízmegtartó képességét, jelentősen csökkentve a bőr vízvesztését. A termék rendszeres használata megfelelő hidratáló hatást vált ki a bőr mély rétegeiben, mérsékli a bőr húzódó viszkető érzetét. Kisimítja a bőrfelszínt, ezáltal ellenállóbbá téve a bőrt a külső hatásokkal szemben. Fényvédőt is tartalmaz.

AgnesBor

2017. február 20.

Nekem ez volt az álomkrémem, de már nem találom sehol :( Szépen hidratált smink alatt és gyorsan beszívodott. Már rögtön éreztem hidratáló hatását és egész nap nem okozott problémát. Persze, ha egész nap nem ittam vizet, azért megviselte az arcbőrömet, de ez nem a krém hibája volt, hanem az enyém. Bárcsak tudnám, hol lehet még kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

IchigoSachi94

2015. június 11.

A sok jó vélemény miatt vettem meg, de nekem ez sajnos nagyon nem vált be. Kb. képtelen rendesen beszívódni a bőrömbe, nagyon fényes és zsíros réteg marad tőle a bőrömön egész nap, így sminkelni se jó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

lilaszilva

2015. február 11.

Sokszor kifényesedik az arcbőröm, és először féltem is, hogy mi lesz, ha felkenem, de pozitív csalódás ért. Az tuti, hogy alaposan hidratál, és szerencsére nem maszk hatású, finom az illata. Kicsit lassabban szívódik be, de hatásos. Nekem nem ez lesz az álom krémem, de szárazabb bőrre tényleg tökéletes lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Zita456

2015. január 12.

én imádom! nagyon jó kis krém! nem szárad ki a bőröm és végül puha is lesz tőle! nem hagy foltokat, és nem zsírosodik a bőröm. újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

Pink Lady

2014. november 22.

Amikor legelőször használtam, nagyon szembetűnő volt a változás, mert pihe-puha lett a bőröm tőle. Idővel hozzászokott az arcom, így már nem éreztem olyan hatásosnak. Nyárra egy kicsit soknak éreztem és könnyen kifényesedett az arcom tőle. Elhasználtam egy egész tégellyel. Összességében száraz bőrre kenve nagyon hatásos, gyorsan beszívódik és hagy egy kis fényes réteget maga után. Talán újraveszem, ha megint nagyon szárazzá válna a bőröm télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

angeltear

2013. július 3.

Én akciósan jutottam hozzá, nagyon jó kis krém! Jó az illata, könnyen beszívódik, nem érzem, hogy elnehezülne tőle a bőröm és nagyon jól hidratál. A nagy melegben, smink alatt is a helyén marad, nem "csúszkál".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

absinth

2013. február 25.

Jó az ára, használtam egy ideig, de nem bírtam megbarátkozni az illatával. Nem az zavart, hogy erős, mert a Balea Aqua krémé is az, csak egyszerűen kellemetlen. Elég sokáig tartott, amíg beszívódott és nem volt jó sminkelni rá, úgyhogy végül megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

km1203

2013. február 20.

Nekem nem vált be, én is azt éreztem mintha egy filmréteget képezne az arcomon, sajnos nem valószínű hogy újra veszem, vagy egyáltalán elhasználom ezt a krémet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

vira.15

2012. november 21.

Száraz bőröm van, így minden nap kenegetni kell. Mivel a radírozója olyan jól bevált, így megvettem a krémjét is. Először fényes tőle a fejem, de utána szépen beszívódik és csak egy enyhe természetes fénye lesz. Nekem nem hagyott zsíros, olajos érzetet sem és egy kis idő múlva már nem is érzem, hogy kentem volna, de a bőröm mégis puhább, selymesebb és nem száraz. :)

update: Már használom ezt is egy ideje és azt kezdtem észre venni, hogy beszívódik, de mintha nem hatolna mélyre, húzódik az arcom, meg mintha egy filmréteget képezne a bőrfelszínen. Nem olyan rossz, de nem veszem újra. Keresgélek még, ami számomra is megfelelő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Epres

2012. augusztus 5.

Vízhiányos bőrre tökéletes és árban is szuper. Hosszan hidratál. A Douglas-ban ajánlották és nem bántam meg a vételt. Újra is vásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak