Sunfleur

Ár:   608 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

sailorluna

2018. augusztus 15.

semmi extra, de tetszenek benne a gyógynövények, jó illata van, könnyen habzik, és megfelelően tisztít. fényessé, dússá, tette a hajamat, a hajpakolást, hajfestékeket is jól eltávolította. az összetevői a vége felé annyira nem szépek, plusz valami ápoló olaj még jöhetne bele, én akkor érezném igazán jónak. féláron vettem, az eredeti ára szerintem egy kicsit sok ezért az átlagos hatásért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

gioia

2016. május 29.

Kb. 3 hét használat után elmondhatom, hogy bevált ez a sampon. Sok márkás, kímélő, bio, stb. sampontól viszketett a fejbőröm és/vagy nagyon hamar zsírosodott, ez viszont egyáltalán nem irritálja a fejbőrömet, nem vakarom, ráadásul akár 3 napig is teljesen jó a hajam, csak 4. napon kell összefogni. Remélem, hogy mire a tubus aljára érek, nem változik a véleményem róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

helgus96

2015. május 23.

Nagyon jó kis sampon! Rossmannba vettem, nem tudom,hol lehet még kapni.. Nagyon jó illata van, hatása is megfelelő, szépen tisztít és talán-talán a zsírosodást is csökkenti nagyon minimálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

lovemiyu

2012. július 16.

Amikor kinyomtam a flakonból az első benyomásom az illatát és az állagát tekintve az volt, hogy na ez biztos valami olcsó hatást keltő, gagyi sampon. A hatását tekintve viszont kellemesen csalódtam. Puha, fényes és olyan könnyű a hajam tőle, szóval nagyon tetszik és végülis ez a lényeg. Nem szárítja a fejbőröm és nem viszket tőle, nagyon kellemesen habzik. A zsírosodáson sajnos ez sem segít, de nem is vártam tőle. Talán kipróbálom a másik félét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

gerbaud

2012. június 19.

Most ezt használom, de a másikat is megvettem, nagy lelkesen:). Az illata nagyon finom: körömvirágos-gyümölcsös, egyáltalán nem az a tipikus gyógynövényes. Ugyan nem ide tartozik, de az 5 gyógynövényesé se az a tipikus, és nem is erős. Sehol nincs egy csalánsamponhoz pl. Imádom. Nem viszket tőle a fejem, remélem így is marad. Nem lettek rajta gyulladt göbök, pattanások, nem fáj, végre! A zsírosodás egyelőre ugyanolyan intenzitású, de ha azon nem is segít, ellenben a többi probléma továbbra sem jelentkezik, már bőven megérte. Ráadásként nagyon szép fényes és kimondottan dús látványú lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

angelscrime

2012. június 17.

Tavasszal az intenzívebb pollenidőszak beköszöntével az allergia kellemetlen és számomra új tüneteként erős fejbőrviszketés jelentkezett nálam. Rögtön arra gondoltam, hogy valamilyen gyógynövényes sampon lesz a megoldás, főleg a csalánkivonatúak voltak előnyben. Hosszas nézelődés után azért esett erre a választásom, mert nem csak a viszketésre ígért megoldást, de gyulladásra is, és ez utóbbi is kiemelten fontos nálam a fokozott zsírosodás miatt. Körülbelül két hét után kezdett mérséklődni a viszketés, majd további két hét után meg is szűnt, tehát nagyjából 1 hónap kellett a hatáshoz. A zsírosodást nem szorította vissza olyan mértékben, ahogy reméltem, de igazából nem is ebből a célból vettem, így a fő probléma megoldásában száz százalékosan helyt állt. Mostanság felváltva használom a tojássamponnal, így egészen kezelhetővé vált a rakoncátlan, minden problémával megáldott hajam és fejbőröm. Annyit még megjegyeznék, hogy a hajszeszt is használtam hozzá, ill. mindig rajtahagytam a habot 1-2 percig a fejemen hajmosás közben.
A hajhullásra gyakorolt hatásával kapcsolatban nem igazán tudok nyilatkozni, mert alig pár szál hullik a hajamból, ezzel szerencsére sosem volt problémám.
Összességében ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Összességében ajánlom!

caarmaa

2012. június 1.

Én is az 5gyógynövényest használom jelenleg, már kb. 1-1,5 hónapja. Egyelőre a hajnövekedés serkentését nem tapasztaltam, illetve elvileg ez a sampont kifejezetten hajhullás csökkentő, viszont nem látom, hogy csökkent volna sajnos:( Hajmosáskor kevesebb hullik ki, az igaz, de mosások között, akárhányszor a hajamhoz nyúlik, jönnek ki a szálak. Bánfi hajszesz január óta történő használata csökkentette a hullást, de egy szint után már nem tud tovább csökkenni, nem tudom miért. Reménykedtem ebben a samponban, de a 3 hós tesztelést azért kivárom, mert az ilyen cuccoknak idő kell hogy hassanak.
Zsírosodás szabályozása átlagos, a hajam a 2.-3.napon már követeli a száraz sampont... a hajam nem korpás, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
amennyiben tapasztalok változást updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

amennyiben tapasztalok változást updatelek.

Metta

2012. május 31.

Én is az 5 gyógynövényeset használtam. Zsíros, korpás hajamra vettem. A korpán és a zsírosodáson nem nagyon segített.Persze nekem nagyon rossz állapotban volt akkor a fejbőröm. De a hajnövekedést tényleg serkenti. Már a fél flakon elhasználásakor látszódtak a új hajak.
Az illata gyógynövényes........nekem valahogy elég erősnek tűnik. Persze ez azért van, mert az összetevő lista elején vannak a hatóanyagok.
Csak minden második vagy harmadik hajmosáskor szoktam ezt használni, mert szárít. Balzsam nélkül nehezen fésülhető a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 31.

kiskozmi

2012. május 21.

Most éppen az 5 gyógynövényeset használom már 3 hete.Nem sok különbség van a 2 között.Elkezdett nőni tőle a hajam,sok kis babahajam van. :) Normalizálta a faggyútermelést,de nem szárította tovább a hajvégeimet.Úgy érzem ha nem lenne agyonra roncsolva a festéstől a hajam,talán balzsam nélkül is beválna.Soha többet nem veszek drágább sampont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

DittyCat

2012. április 5.

Ez az a termék, amiért elmennék a világ végére is és bármennyibe kerülne, megvenném. 20 évig volt korpás szeborreás a fejbőröm. Kipróbáltam mindent. Több ezer Ft-os samponokat, szteroidot, hajszeszeket. Mindhiába. És akkor fedeztem fel ezt a csodát. Minden fejbőrgondom elmúlt, megszűnt! Pedig nagyon brutális volt! Száz csillag és óriási hála :-) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.