Sunfleur

Ár:   747 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. február 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyulladásgátló, adsztringens (pórusösszehúzó) hatású növényi hatóanyagok táplálják, nyugtatják, hidratálják az arcbőrt, javítják a bőr felszíni szerkezetét, segítenek eltávolítani az elhalt hámréteget.

davincsike

2012. május 30.

Nos, számomra bejött ez a termékük (is). Kevésbé arcradirnak mint inkább nyugtató és tisztitó pakolásnak használom. Az apró gyógynövénydarabkák is kellemesek, nem sértik fel a bört. Egy kattintás is elegendö belöle a teljes arcra igy kiadós az egy dobozzal. Az illata kellemes, enyhén gyógynövényes, de nem gyógyszeres. A radirozó ´hatását nem húzom le egy ponttal csak azért mert én a durvábbakat szeretem, amelyek felsérthetik a börfelszint. Hajrá magyar termékek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

ancsibancsi

2012. május 13.

Épp most vettem meg, borzasztóan örültem neki....használnám...csak nem működik a pumpája. Fantasztikus...eddig -1-et adnék neki legszívesebben. PErsze ehhez hozzájárul az én szerencsés kezem, hogy az 1000 jóból kiszúrom...no de majd update-elek...

* Nem úszta meg és csak sikerült kipróbálni! Nagyon tetszik, szemmel láthatóan összehúzza a pórusokat, tartósan!!! Ilyet még egy radírnál, tisztítónál, toniknál sem tapasztaltam. A bőröm sokkal puhább.
Megéri az árát is, így meg pláne, hogy hatékony is.
Biztosan újra fogom venni! Kis csodaszer :)

** JAjjj nem bírom ki, hogy ne osszam meg az örömem! Ez valóban CSODASZER! Ilyen arcradírral, pakolással soha nem találkoztam még, fantasztikus jó, annyira szép bőrképet ad használata után. A pórusaim alig láthatóak, pedig kombinált a bőröm és mégis olyan puha lesz utána és hidratált. Valószínű vízhiányos és ezért felel meg az eredetileg száraz bőrre tervezett radír.
Nagyon nagyon jó!!!! Csak szuperletívuszokban tudok róla beszélni. Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Megéri az árát is, így meg pláne, hogy hatékony is.
Biztosan újra fogom venni! Kis csodaszer :)

Lyah

2012. május 10.

Eddig kétszer használtam, de nagyon meggyőző, ettől, és egy másik, tasakos pakolástól lett eddig ennyire sima, puha az arcbőröm, semmi mástól. (a tasakost egyenlőre itt nem találom, de majd pótolom) Az igaz, hogy nem radírnak mondanám, inkább pakolásnak, de ettől még nagyon jó, problémás bőrre szerintem feltétlen ajánlott. Ár-érték viszonylatban majd nyilatkozom, ha kiderült, hányszor sikerült használni, egy alkalommal 4 pumpálásnyit kenek az arcomra. Őszintén szólva egy Garnier vagy más tasakos pakolás is azt hiszem, már 5-600 Ft körül kezdődik, úgyhogy ha 4-5x sikerül ezt használni, akkor már szerintem megérte. Nekem-azt hiszem-állandó társam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

tamimaci

2012. április 12.

Olcsó és jó! Szeretem használni, frissnek és tisztának érzem utána az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Olcsó és jó! Szeretem használni, frissnek és tisztának érzem utána az arcomat.

ayeshakari

2012. április 7.

Baráti ára van, szeretem a növényi hatóanyagokat. Hetente használom, és jól hidratálja az érzékeny bőrömet. A gyulladásgátlásban nincs tapasztalatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

samelike

2012. március 10.

Nagyon jó termék, 2-3naponta használom! Puha kellemes tapintású lesz a bőröm, csökkenti a piros foltokat pattanásokat, illetve a pórusok is kevésbé lesznek láthatóak! Nekem 10-15perc alatt hat, a bőröm imádja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Metta

2012. március 2.

Én a Douglasban vettem, 690 Ft volt. Az érzékeny bőrömre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

Én a Douglasban vettem, 690 Ft volt. Az érzékeny bőrömre nagyon jó.

kala20

2012. február 20.

Csoda jó egy radír. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Csoda jó egy radír. Biztosan újraveszem.

indus

2012. február 16.

az én bőröm érzékeny, vízhiányos de t-vonalban hajlamos mitesszerekre. nekem ez az arcradír nagyon bejött. és utána ugyanebből a márkából az uborkás pakolást használtam, és napokig éreztem pozitív hatását

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nem szabványos INCI név. Lásd petrolatum.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.