Superchic Lacquer

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaszkoj, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsszámító fedőlakk magas fénnyel, amely nem színezi el az alatta lévő lakkot és nem húzza össze azt, másodpercek alat szárad, megakadályozza a körömlakk lepattogását és hetekig fényes marad. A körömlakkot és a nyomdázást nem keni el, akkor sem, ha arra még nedvesen visszük fel a fedőlakkot.

szaszkoj

2019. július 26.

Az egyik legjobb fedőlakk, amit valaha próbáltam. Nagyon gyorsan és nagyon tartósra szárad, akár még nedves lakkra is felkenhetem, nem keni vagy maszatolja el. Felkenés után egy-két perccel már nyugodtan mosogathatok, törhetek diót, vagy csinálhatok egyéb, körömlakkra potenciálisan veszélyes dolgot, a fedőlakk már biztosan száraz lesz. Pattogni soha nem pattogott vele a lakkom, és kopni is csak kb. egy hét után nagyon enyhén, a körmöm hegyén kezd.

Szóval szuper fedőlakk, valóban kevéssé elérhető itthon, én legutóbb a Hypnotic Polish-ról rendeltem, ha jól emlékszem, 6-7 euró volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

chanett

2017. december 20.

Próbáltam a Seche Vite fedőlakkot és a Sally Hansen Big Shiny fedőlakkot is, de ez mindkettőt lekörözi. Nem rántja fel a lakkot, nem mossa el a mintákat, elképesztő gyorsan keményre szárad, nagyon fényes és tartós. Egyetlen hibája van, hogy nem igen lehet kapni, mert legalább fél éve nincs raktáron Naillanden. De odáig jutottam, hogy ha legközelebb lesz raktáron Hypnotic Polish-on akkor megrendelem onnan! 5ezer csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Propyl Acetate, N-Butyl Alcohol