Sweetsation Therapy

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kata, Módosítva: 2011. június 22.

Kategória:   Szemkrémek

Természetes olajok és növényi kivonatok keveréke, ami négy hét alatt kisimítja az apró ráncokat, ragyogóvá teszi a szemkörnyéket, csökkenti a sötét karikákat és szemek alatti táskákat.

Water / Aqua Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Helianthus Annuus Seed Oil eo Glyceryl Stearate eo I euGlycerin h 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Potassium Stearate ti I eu Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Hyaluronic Acid h Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Calophyllum Tacamahaca (Tamanu) Seed Oil Borago Officinalis (Borage) Oil Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil a I i Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Panthenol eo I v 0 0Allantoin gy 0 0Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract a Kojic Acid a Caviar Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Extract Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed Oil Pumila Mill (Apple) Fruit ExtractFragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Extract Arnica Montana (Arnica) Oil Spirulina Maxima (Algae) Extract Ubiquinone a Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract a I gy Myrica Cerifera (Bayberry) Fruit ExtractSantalum Album (Sandalwood) Oil i Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract a I eo Ginkgo Biloba Leaf Extract a Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Helichrysum Italicum (Everlasting) Flower Oil Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil eo Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Calendula Officinalis (Pot Marigold) Oil Anthemis Nobilis (Chamomile) Oil Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Sodium Carbomer Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ingyombingyom

2015. április 6.

Genetikailag de főképpen munkámból adódóan karikások a szemeim. Van 1-2 alig észrevehető finom ráncocskám is .Már annyi csodakrémet kipróbáltam! Ezt a krémet a többi családtagjaival együtt vettem , hogy legalább az illúziója meglegyen annak hogy tettem valamit ellenük.
Mivel nem voltak nagy elvárásaim így jól teljesített a krém. Más kenőcs sem tűnteti el azokat a rondaságokat a szemem alól : valaki a kezében hordja a táskát , én a szemem alatt :-(
Egy nagy pozitívuma van : sokáig elég . Hátha valakinek bejön , az összetevőik nagyon jók! Azért újra nem veszem.
4 csillagot kap mert a családja többi tagja viszont nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

4 csillagot kap mert a családja többi tagja viszont nagyon bejött!

claudia.nyilas

2014. július 12.

Egyáltalán nem tetszett ez a szemkrém, alig vártam, hogy elfogyjon. Szerintem nem szívódott fel rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Montelino

2013. február 27.

A kis kiszerelés volt nekem. Hatása 0, ok nincsenek ráncaim, de nem is volt frissebb a tekintetem reggelente (éjjelre kentem fel) se hidratáltabb, mint egy jóval olcsóbb terméknél. Az illata nem tetszett, öreges. Ami még zavart: gyártási vagy lejárati dátum nincs a kis kiszerelésen, nem tudom, így hogy lehet piacra dobni. A legnagyobb hidegben kentem idén télen, de ha mondjuk várni akartam volna vele tavasz végéig lehet megromlott volna, elvégre semmi infó róla a terméken. Nem fogom megvenni a nagy terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 27.

lyriane

2013. január 23.

Nagyon kellemes az állaga és a virágos illata is. Mindig félek, hogy a korrektorozás kiszárítja a bőrt a szemem alatt, ezért vettem. Szépen hidratál és hamar beszívódik. Éppen csak egy picit viszek fel, így sokáig ki fog tartani, bár hogy mikor fogy el, azt sajnos a pumpás kiszerelés miatt nehéz előre látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

fruzsicaaa

2013. január 23.

Hatalmas csalódás..pedig annyira akartam szeretni..jók az összetevők, kellemes az állag, gyorsan felszívódik, ha bele megy a szemembe sem történik semmi..DE egyszerűen nem csinál semmit!
A szemem nagyon érzékeny, folyton kipirosodik, kiszárad a szemzug már egy kis könnytől is. Ez a krém semmit de semmit nem tudott kezdeni sem az apró hámlásokkal, sem a pirossággal, sem a sötét karikáimmal. Sajnálom, de tovább kell keresgélnem. 2 csillagot kap, mert még mindig felé húz a szívem, és nem problémás, fiatal bőrre jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

eyeye

2013. január 21.

Ráncaim szerencsére még nincsenek, bár azt hiszem az inkább genetika, így a terméknek ezt az oldalát nem tudom megítélni. Talán csak annyit, hogy mióta használom sem lettek ráncaim. Jól hidratál, én is kis kiszerelést szoktam vásárolni és valóban sokáig elég. Kezdetben nappalra és éjszakára is ezt használtam, azóta váltottam és csak éjjelre használom. Szeretem az állagát, az összetevőit. Eddig bevált és egyenlőre meg sem fordul a fejemben csere-gondolat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

j.szintuska

2013. január 12.

Én amióta ápolom az arcom, azóta ápolom a szemkörnyékem is:) ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, 22 éves vagyok, majd 20 év múlva:) nekem jól hidratálja a szemkörnyékem+gyorsan beszívódik, így tudok rá sminkelni a felvitel után 1-2 percre. Én szeretem, nekem 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Livomivo

2012. december 4.

Azért vettem meg a drága és csodás összetevőkkel rendelkező szemkrémet, mert mások ódákat zengedeztek róla, mondták, ez maga a megtestesült csoda. No, hát, én erre a csodára hasztalan vártam. :( Nagyon lehangoló, hogy semmilyen pozitív visszajelzést nem tudok adni, pedig úgy, de úgy szerettem volna, hiszen szívemnek kedves a természetes szépségápolás. Hiába lenyűgöző az illata, ha a krém mehet a kukába. Több, mint 5 hónapon át használtam, és azt kell mondjam, hogy: fényes filmréteget hagy maga után, nem szívódik be teljesen és a hatásfoka 0. Nincsenek mély ráncaim! Kicsikék vannak, kis szarkalábacskák. Némi táskák is odaszorultak, na, jó. Azonkívül, hogy a környezetem képe visszaverődött a szemem körüli fényes pacniról, mást nem tapasztaltam. Most próbálom dekoltázskrémként elhasználni, hogy ne menjen pocsékba. Eh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

m.monka

2012. október 23.

Egy bizonyos kor után a szem környéki ráncokkal semmilyen krém nem tud elbánni. Csökkenteni, halványítani lehet őket, de eltüntetni csak a plasztikai sebész tudná, szerintem. :)
Ebben a krémben elsősorban a természetes összetevők tetszettek meg, mert ugye ezt közvetlenül a szemünk köré kenjük és nem mindegy, mi kerül oda. Mintám volt belőle, kb. 2 hétig tudtam tesztelni és nagyon pozitívak a tapasztalataim: gyorsan beszívódik, a reggeli sminkelés előtt ez nekem fontos. Finom illata van, kellően hidratál, nálam a sötét karikák halványodtak észrevehetően, a ráncocskákról nem tudok nyilatkozni, ilyen rövid idő alatt nem hittem, hogy azok majd hipp-hopp eltűnnek. Az tény, hogy a szemkörnyéki bőröm rugalmasabb lett.
Mivel kaptam egy másfajta szemránckrémet, most azt elhasználom, de kevésbé vagyok megelégedve vele, így ha elfogy, minden bizonnyal beruházok egy 15 ml-s Sweetstation Therapy-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.

cobie

2012. október 22.

Az én koromban nagyon kell már egy jó szemránckrém, és én megtaláltam! Imádom ezt a krémet. A legtöbb kipróbált szemránckrémet nagyon zsírosnak találtam. Gondolom, megpróbálják őket minél töményebbre csinálni. De az a vékony bőr (legalábbis az enyém) egyszerűen nem bír annyit beszívni, csak egy éjszaka alatt, így ezek nappalra használhatatlanok. Na ez nem ilyen krém. Látom, hogy sok olajos összetevő van benne, de valahogy mégis beszívódik, nem nehéz, egész hamar lehet is rá sminkelni. A szemkörnyékem mégis szépen hidratált lesz tőle. A kellemes illat és állag mellett az is öröm, hogy a kis tubus sokáig tart. Többször újravettem már és fogom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Kojic Acid, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hyaluronic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Panthenol, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Potassium Stearate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Potassium Stearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Hegyi árnika olaja. A CosIng hivatalos besorolása szerint illatanyag. A Wikipédia szerint az árnika külsőleg fertőtlenítő, sebgyógyító hatású, kelések, vérömlenyek, csonttörések okozta ödémák, zúzódások, rándulások kezelésére ajánlott. Enyhíti a rovarcsípések okozta viszketéseket, de ismeretes fertőtlenítő hatása is. Paula Begoun szerint az árnika kivonat alkalmazása sérült bőrön nem ajánlott, mert jelentős az irritáló hatása.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.