Swiss Image

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

Alpesi gleccservizet és kerti izsóp kivonatot tartalmaz. Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és mitesszereket anélkül, hogy irritálná a bőrt. Támogatja a bőr regenerálódását.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: bokri28
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost
Ár: 600 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
patrisha

2019. április 14.

Kremmanias boxba volt, szeretem, szivesebben hasznalom, mint a dm vagy rossmann sajat markas arclemosokat. Ja mert én arclemosonak hasznalom altalaban este, napi egyszer. A szemcsék feldobjak a cuccot. Bár ennyi pénzért nem vennem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

mujerconfused

2019. február 3.

Szintén Pixi, az illata szerintem is borzalmas, ha szemcsés radír, akkor maradok a L'oreal kiwis-cukros cuccánál. nálam is testradírként fog elfogyni, annak egész vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Zsuzsi216

2019. január 24.

Pixiboxban került hozzám és most jutottam el oda, hogy kipróbáljam.
Nekem tetszik a formula – bár kicsit több radírozó szemcsét el tudnék viselni –, az illatával sincs semmi bajom.
Nem csodaszer, de egynek jó. A magas ára miatt nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Pixiboxban került hozzám és most jutottam el oda, hogy kipróbáljam.
Nem csodaszer, de egynek jó. A magas ára miatt nem vásárolnám újra.

f.eniko

2019. január 12.

Nekem is Pixiből van meg, az illata (?) miatt nem hiszem, hogy újraveszem, nem szívesen nyúlok utàna 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

zsofiab

2019. január 11.

Engem nagyon zavarnak benne ezek a radírozó szemcsék, bármennyire is próbálom óvatosan mosni vele az arcomat, úgy érzem mintha szétkaristolná a bőröm. Nem gömb alakú finom szemcsék találhatók benne hanem, éles darabok, mintha üveg lenne kb. Az alkohol nagyon szárítja a bőrömet, de nem érzem azt, hogy nem tisztít rendesen. Sminket én nem szoktam vele lemosni, biztos, hogy nem használnám ezeket a kis szemcséket a szemem közelében, csak arclemosásra használom. A lecsavarós kupakos flakon teljesen non-sense, egyáltalán nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Btrx

2019. január 8.

Sokadjára veszem ujra mert nekem bevált . Hetente 2-3 használom . Az illatával sincs semmi bajom . Használat után érdemes tonizálni és hidratálni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Erina

2018. december 31.

Az illata nekem nagyon fura, egyáltalán nem jött be. A szemcsék hol karcolnak, hol mintha nem is lennének. Az állaga kicsit folyós. Arcra egyszer próbáltam, nem igazán éreztem semmi hatását, testradírként fog nálam is elfogyni. Pixiben kaptam, de többet biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

CeCeDrake

2018. december 31.

Üldöz ez a termék. Az utóbbi időben 2 db is került hozzám különböző beauty dobozokkal.
Arcra kipróbáltam, de nem kellemes a használata és kémiai hámlasztó mellett nem is tudnám és nem is akarom használni.
Testradírként funkcionálva fog elfogyni, annak egész jó.
Hogy magamtól nem venném meg, az fix.
Update: test-és kézradír funkciót tölt be nálam.
A szemcséi azért durvák, a szép fényes lakkozásom gyakorlatilag mattra karcolta 😅 De jó, mint kézradír. Csak sajnos ezekre nem osztok csillagot, mert ez egy arcápoló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Testradírként funkcionálva fog elfogyni, annak egész jó.
Hogy magamtól nem venném meg, az fix.
Update: test-és kézradír funkciót tölt be nálam.

Sziporka88

2018. december 29.

A KM boxban volt. A arcom szépen tisztítja, nem is szárítja. Az illata viszont kicsit patikára emlékeztet. El fogom használni, de magamnak nem venmém meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

req

2018. december 20.

Érzékeny bőrömet hála isten nem irritálja. Másnaponta használom, üde, friss arcbőrt varázsol. A miteszereim is mintha kezdenének eltűnni, ami számomra nagyon pozitív. Illata számomra kicsit fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.