Swiss Image

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7660, Módosítva: 2016. november 18.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

Alpesi gleccservizet és kerti izsóp kivonatot tartalmaz. Mélyen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Segít kitisztítani a pórusokat és mattítani a zsírosodásra hajlamos bőrt.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten; előre utalás után postával a vevő terhére
Grafitzsiraf

2019. április 27.

Szinte szó szerint az a véleményem erről a termékről, mint szandee0033-nak: Az előző évszázad szülötteként számomra még mindig többletet hordoz, ha egy termék (és nemcsak a karóra) svájci...ez a kozmetikum nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim. Érzetben semmi extra, sőt, sok "sajátmárkás" kenterbe veri. Bár ez szubjektív, ám nekem az illata sem tetszik. Nagy ritkán használom, hogy fogyjon, mégis lehet, hogy kuka lesz a vége. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

lorenmueller0092

2019. február 23.

Nekem nagyon bevált. Szépen tisztítja a pórusokat és feszesíti az arcbőrt. Már nem megyek lefeküdni anélkül, hogy ezt ne használnám előtte.

Valaki írta, hogy nem szedi le a sminkjét, de ez azért van, mert nem arra való. Ez egy gyakori tévhit...
A smink eltávolításhoz sminklemosó vagy micellás víz szükséges. Miután eltávolítottuk a sminkünket, a bőr érdekében kell az arclemosó/arctisztító gél, ami az apróbb szennyeződésektől kitisztítja a pórusokat, ettől érezhetően fellélegzik a bőr, hidratálja és segít a bőrnek megtartania a rugalmasságát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

godisawoman

2019. január 26.

Sajnos nem éri meg az árát, nem éreztem azt, hogy kellően tisztította volna a bőrömet, ellenben iszonyatosan szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

dorakrem

2019. január 26.

Nagyon bevált, kellemes illatú lemosó. Igaz, hogy nem habzik, de tökéletesen tisztít és mattít is. Újra fogom venni, bár örülnék ha lenne egy kisebb kiszerelés utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

szandee0033

2019. január 5.

Naagy reményeket fűztem hozzá, mégis svájci a termék... Háát nem vagyok elájulva tőle sőőt, ahogy előttem is írták páran, nem érzem azt az érzetet, hogy tiszta lenne tőle a bőröm használat után... Újra nem venném, talán majd valamikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

seoul

2018. augusztus 30.

Nem tisztít alaposan. Szárít, és pattanásaim lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nem tisztít alaposan. Szárít, és pattanásaim lettek tőle.

Fannitazia

2018. augusztus 3.

Nagyon kellemes illata van, és ez az egyetlen pozitívuma. Az alkohol felesleges összetevő benne, csak szárítja a bőrt, a benne lévő illatanyag miatt viszont rögtön kipirosodott az arcbőröm, biztosan nme vedzem többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Csobanka

2018. július 24.

Nagy reményeim voltak. A sminket abszolút nem hozza le, tonik vagy arctisztító kendő kötelező a használata után. Sajnos ha előbb használom az arctisztítókendőt, utána ezt, akkor sem hagyható el a tonik.

Nem csíp, nem is szárít de szemkörnyéket érdemes kerülni.

Újra biztosan nem veszem, a jóval olcsóbb balea is ez a kategória, inkább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Nem csíp, nem is szárít de szemkörnyéket érdemes kerülni.

Szilvike09

2018. május 19.

Kellemes könnyed arctisztító,már többször újra vettem.nálam nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Kellemes könnyed arctisztító,már többször újra vettem.nálam nagyon bevált! :)

judit14krem

2018. május 10.

A kiszerelés szerintem se praktikus, de maga a termék szerintem nagyon jó. A mattító hatást közvetlen a használata után érzem csak, az illata nagyon kellemes, és szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.