Swiss Image

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7660, Módosítva: 2016. november 18.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

Alpesi gleccservizet és kerti izsóp kivonatot tartalmaz. Mélyen tisztít anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Segít kitisztítani a pórusokat és mattítani a zsírosodásra hajlamos bőrt.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Ven1223

2021. március 22.

Az egyik krémmánia boxban volt, így jutottam hozzá. Az állaga zselés, szemcsés, nem igazán habzik fel, ami engem nem zavar. Kellemes, termálvizes, gyógyszertári illata van, ami bíztató. Bár a parfümnek nem örülök, az összetevők között. Használat után kellemesen tiszta érzetet hagy a bőrön, puha lesz utána. Nem szárít. Összességében elégedett vagyok vele, de nem fogom újra venni, mivel jelenleg áttértem a kémiai hámlasztókra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Era080

2021. február 1.

Nekem megvaltoztatta a borom nagyon zsiros volt reggelente amiota hasznalom szinte normal lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

candices

2020. szeptember 30.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, mert megszoktam, hogy télen nyáron csillog a fejem. 500 ft-ra le volt értékelve a Rossmannban így tettem egy próbát.
Reggel este használom Foreoval és nagyon elégedett vagyok. Nem annyira habzik, de ez nálam plusz pont. Az arcom tényleg mintha mattabb lenne, elég késő délután plusz púdert feltennem. Az illata mesés, igaz gyógyszertári "steril" illat. Ha elfogy (bár szerintem még sokára fog, mert elég nagy) mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

elanor

2020. július 23.

Jól tisztít, kellemesen frissít, kicsit feszesít és nagyon kicsit szárít. Utána ugyanebből a termékcsaládból tonikot és nappali krémet használok, meg vagyok vele elégedve. A vízálló smink lemosására sminklemosót használok, ez nem is feladata egy arctisztító gélnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Grafitzsiraf

2019. április 27.

Szinte szó szerint az a véleményem erről a termékről, mint szandee0033-nak: Az előző évszázad szülötteként számomra még mindig többletet hordoz, ha egy termék (és nemcsak a karóra) svájci...ez a kozmetikum nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim. Érzetben semmi extra, sőt, sok "sajátmárkás" kenterbe veri. Bár ez szubjektív, ám nekem az illata sem tetszik. Nagy ritkán használom, hogy fogyjon, mégis lehet, hogy kuka lesz a vége. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

lorenmueller0092

2019. február 23.

Nekem nagyon bevált. Szépen tisztítja a pórusokat és feszesíti az arcbőrt. Már nem megyek lefeküdni anélkül, hogy ezt ne használnám előtte.

Valaki írta, hogy nem szedi le a sminkjét, de ez azért van, mert nem arra való. Ez egy gyakori tévhit...
A smink eltávolításhoz sminklemosó vagy micellás víz szükséges. Miután eltávolítottuk a sminkünket, a bőr érdekében kell az arclemosó/arctisztító gél, ami az apróbb szennyeződésektől kitisztítja a pórusokat, ettől érezhetően fellélegzik a bőr, hidratálja és segít a bőrnek megtartania a rugalmasságát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

godisawoman

2019. január 26.

Sajnos nem éri meg az árát, nem éreztem azt, hogy kellően tisztította volna a bőrömet, ellenben iszonyatosan szárított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

dorakrem

2019. január 26.

Nagyon bevált, kellemes illatú lemosó. Igaz, hogy nem habzik, de tökéletesen tisztít és mattít is. Újra fogom venni, bár örülnék ha lenne egy kisebb kiszerelés utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

szandee0033

2019. január 5.

Naagy reményeket fűztem hozzá, mégis svájci a termék... Háát nem vagyok elájulva tőle sőőt, ahogy előttem is írták páran, nem érzem azt az érzetet, hogy tiszta lenne tőle a bőröm használat után... Újra nem venném, talán majd valamikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

seoul

2018. augusztus 30.

Nem tisztít alaposan. Szárít, és pattanásaim lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nem tisztít alaposan. Szárít, és pattanásaim lettek tőle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.