Swiss Image

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

A bőr csillogását gátló tonik, mely kerti izsóp gyógynövény kivonat és alpesi gleccservíz tartalmának köszönhetően segít kitisztítani a pórusokat és mattítani a zsírosodásra hajlamos bőrt. Azonnali felfrissülést és hosszantartó mattító hatást biztosít.

Nem tartalmaz parabéneket, SLS/SLES-t, ftalátokat.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ilona77

2022. január 13.

Imádom! Tiszta, könnyed. Össze sem lehet hasonlítani a ,reklámbeli, hétköznapi tonikokkal. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

elanor

2020. július 23.

Kellemesen frissít, kicsit mattít. Azt nem várom ki, hogy szárítana-e, mert után a nappali krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

VBettina

2019. november 16.

Imádom. Nekem érzékeny bőröm van de soha nem szokta irritálni és szépen megtisztítja az arcbőröm és összehúzza a pórusaim. Hűsítő érzést hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

TimyeK

2019. október 12.

A lemosóval és a nappali-éjszakai krémmel együtt vettem meg. A lemosó és ez a toner a legjobb a termékek közül. Ami nálam fontos egy tonikban azt teljesíti: nem szárítja rommá a bőröm, nem marja az orrom a töménytelen alkoholtól és nem pattisodok tőle. Nagyon kellemes friss, tiszta érzetet kelt, és kissé mattít is. A csomagolása kifejezetten tetszik, bár nálam nem a külső a meghatározó egy termékben. Szeretem, de a teljes árát kissé sokallom és a minimális alkohol tudata is zavar benne. Újraveszem, ha nem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

aquana

2019. augusztus 19.

Nem vettem észre, hogy mattítana vagy kevésbé zsírosodnék, viszont nem csíp és kellemes, tiszta érzetet hagy maga után. Újravenném, ha 1: nem kerülne ennyibe 2: nem váltanék éppen alkoholmentes tonerekre, amint a mostaniak elfogynak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

szilagyis

2019. március 30.

Nagyon szeretem! Nem szárít, de a zsírosodást mérsékli.
Az illata nagyon kellemes "tiszta".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon szeretem! Nem szárít, de a zsírosodást mérsékli.
Az illata nagyon kellemes "tiszta".

Btrx

2019. január 8.

Reggel és este használom , rendszeres használat mellett azt vettem egyszer csak észre hogy kevésbé zsírosodik vissza nap végére a bőröm ! Abszolút nem szárít és az illata sem kellemetlen . Nem hagy maga után ragacsos érzést sem . A tisztító hatása is jó . Én teljesen megvagyok vele elégedve !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

6vilag

2018. december 23.

Zsíros bőrömre kerestem olyan tonikot, ami nem szárít agyon, és nem hagy maga után ragacsos érzetet, végül is ez teljesíti ezen elvárásokat. Számomra kellemes az illata. Egyenlőre szeretem. Felesleges zsírt gyengéden és maradéktalanul távolítja el, van is mit, estére mindig bezsírosodik a bőröm. Semmilyen irritációt nem okozott. Kellemes hatású tonik, szeretem használni, mert hosszabb távon sem szárított felesleges mértékben és nem is hagyott filmszerű nyomot a bőrömön. Jó sokáig, majdnem egy évig elég volt, Nem csodaszer, de jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Ala_Fanni

2018. augusztus 5.

Szárít, túl illatos, a kiszerelése jó, sokáig elég. Nem fogom újravenni, mert a szárító hatása az alkohol tartalma miatt működik és ez nem tetszett. A mattító hatása viszont egyáltalán nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

stella97

2018. június 16.

Szerintem nagyon jó, szebb lett tőle a bőröm és nagyon jó az illata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Szerintem nagyon jó, szebb lett tőle a bőröm és nagyon jó az illata :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.