Swiss Image

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 3399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 3399 Ft

Ez a könnyű textúrájú mégis intenzív szérum egy új öregedésgátló technológián alapszik, mely koncentrált formában tartalmaz gyógynövény hatóanyagokat, jégalgát és alpesi gleccservizet. Azonnali hidratálást biztosít és öregedésgátló összetevőinek köszönhetően javítja a bőr rugalmasságát és segít megvédeni a bőrt az öregedés jeleitől.

Ár: 3399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Violet 1

2017. december 21.

uh, nagyon vártam,hogy megvehessem. Szerintem gusztusos a csomagolása, tényleg rögtön olyan érzésem van, hogy ez valami nagyon tiszta, nagyon "gleccseres" kis cucc. Olyan sportosan elegáns a külseje. Maga a szérum már kevésbé tetszik, nálam csalódás, de azt még nem döntöttem el nagyon vagy kicsit. egy hete használom, de egyenlőre csak este merem, mert azt vettem észre,hogy lepereg a bőrömről és ahogy oldalt a hajamba megy olyan szmütyős lesz. Kicsit fényes és maszkszerű réteget hagy a bőrön felkenés után. Próbáltam úgy is hogy utána rákentem még 5-10 perccel egy esti krémet, hátha egybeolvad a kettő, de hmmm nem igazán. Illata a szokásos Swiss Image, kicsit parfümös, tiszta illat, amit érzek, de tényleg enyhén. Hatását sem igazán figyeltem meg eddig, nem tűnt fiatalabbnak a bőröm, viszont gyanús,hogy miteszerképző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.