Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2013. november 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Természetes jojobaolaj segítségével hatékonyan, ugyanakkor kíméletesen szabadítja meg haját a ragacsossá és nehézzé tévő szilikontól, hajlakktól és egyéb hajformázó terméktől. A Swiss-O-Par hajradír optimálisan tisztít anélkül, hogy a haj struktúráját károsítaná. Haja visszanyeri természetes fényét és állapotát, ráadásul könnyen kifésülhetővé válik. Az eredmény látható és érezhető.

miri77

2014. szeptember 29.

*5 !!! Amikor elterveztem, hogy átállok a szilikonmentes hajápolásra, akkor találtam rá erre a termékre. Sok olyan esetről hallani, hogy aki megpróbált átállni a szilikonmentes termékekre, sokszor szénaboglya és seprű lett a hajából sajnos :( , mert ugye a szilikonos rétegnek le kell kopni a hajról és csak utána tudnak érvényesülni az igazi ápoló hatóanyagok. Épp ezért vonakodva szántam rá magam, hogy megvonjam a hajamtól a szilikont. DE!!! Egyből ennek a hajradírnak a használatával kezdtem. Gondosan átradíroztam a hajam kb. az első 4 hajmosásnál. És utána jöhetett az ápoló balzsam és a sampon. Hála a Swiss-O-Par-nek egy percig sem volt sprőd vagy száraz a hajam. Egyértelműen csodaszer!!!! :))) Ajánlom mindenkinek, aki ilyen változtatáson töri a fejét! Bővebb véleményemet itt olvashatjátok: http://nature-skin.blogspot.hu/2014/08/atallas-szilikonmentes-hajapolasrateszt.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

2014. március 10.

Update 2014. 03. 10.
Érdekesség, és csak ennek a terméknek tudom be, mert semmi más új dolgot nem tettem a hajammal: A használatát követően 2 nappal festettem a hajamat, a szokásos Casting Creme Gloss festékemmel, és sokkal szebb eredményt kaptam mint szoktam. Amúgy is meg vagyok elégedve ezzel a festékkel, de a hajam különböző minőségű részeit azért picit másképp fogja meg, általában a kb. 1 cm lenövést a legvilágosabbra, az alatta lévő 10-15 cm egészséges részt picit sötétebbre, az azalatt lévő kb. 10 cm szárazabb részt még sötétebbre. Nem feltűnő a különbség, de én látni szoktam azért ha alaposan megvizsgálom a hajamat. Most viszont totál egyenletes lett, és a szokásosnál is fényesebb. :-) Azt hiszem ezentúl festés előtti hajmosásnál mindig használni fogom ezt a hajradírt.

2014. 03. 07. Ugyan nem tudom, mennyi szilikont és egyebet szedett le a hajamról, de az vitathatatlan, hogy használat után valahogy más volt a hajam, fényesebb is lett szárítás után, és a tartása is más egy kicsit, szóval remélem sok csúnyaságot kiszedett. Nekem nagyon összegubancolta a hajamat, mondjuk nekem alap a balzsam mosás után, anélkül nekem elég nehéz kifésülni a hajamat, de ez tényleg nagyon összegubancolta. Viszont a szokásos (szilikonmentes) balzsamom mintha sokkal jobban hatott volna a hajradír használata után, sokkal selymesebb érzete volt már öblítéskor is a hajamnak. Úgyhogy végülis ez a gubancolás nálam nem manusz, mert balzsamozással teljesen kifésülhető lett a hajam, és más sampon után is mindig balzsamozok, úgyhogy ez nem plusz művelet nálam. Szerintem 2 hetente be fogom vetni, és kíváncsi vagyok, javul-e a hajam valamit hosszabb távon. Szilikonos sampont és balzsamot már nem használok, viszont hajformázókat használok, hajlakkot mindig, és van hogy volumennövelő folyadékot is szárítás előtt, szóval azért ha szilikont nem is, de mást el fog tudni távolítani máskor is. Tőlem megelőlegezve kap egy 5-öst, aztán meglátom hosszabb távon mit ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Update 2014. 03. 10.

turquoise_pianist

2014. március 1.

Tegnap vettem a Müllerben 1300 forintért, itthon azonnal ki is próbáltam és olyan szinten letisztította a hajam, hogy olyan volt utána, mintha selymet fogdosnék. Használat után még egyszer megmostam samponnal, de lehet, hogy nem is szükséges, egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Lyah

2013. december 30.

Ma vettem a Müllerben, A pontos összegre nem emlékszem, de 1000 Ft körül volt, még az is lehet, hogy alatta, de erre nem mernék megesküdni. Viszonylag kicsi tubus, 100 ml az egész, de az én rövid hajamra nem kell sok, egy mogyorónyi bőven elég. Hamar felhabosodik, nem más, mint egy sampon, én meg sem mostam utána a hajam, mert tudni akartam, mit tud. Bő 3 éve igyekszem kerülni a szilikonos hajápolókat, mert jobb a hajam nélkülük, de kizárni nem tudom, mert havonta egyszer azért elmegyek fodrászhoz, és ő használ szilikonos sampont-balzsamot-olajat. Mostanra, 2 év alatt eljutottam odáig, hogy ugyanolyan vacak volt a hajam, csak nem tudtam mit tegyek, így ennek ma nagyon megörültem. Jelentem, sikeres volt a művelet, a hajam ismét a régi :) Szerintem kéthavonta be fogom vetni, akkor pont el is használom majd a ráírt 12 hónap alatt. Örülök, hogy lehet ilyen terméket elérhető áron is kapni. Mindenkinek javaslom, aki megszabadítaná a haját a rárakódott szilikontól, illetve váltani szeretne szilikonmentes termékekre, előtte szerintem nem árt ilyesmit bevetni. A szilikon nem vízoldékony, egyre és egyre több rakódik a hajszálra, emiatt lesz egy idő múlva a felülete "göcsörtös", főleg vastag hajúaknál, nálam legalábbis így jelentkezett. Nem volt finom sima, ha végigsimítottam. Levágattam, és amire már nem használtam szilikonos cuccot, az sima volt, mostanra kezdett megint durva tapintású lenni, de ezt most megoldottam. Visszatérve a szilikonmentes átállásra: biztos, hogy sokaknál azért bukik el, mert attól, hogy egyik napról a másikra szilikonmentes sampont használnak, a hajukon még ott a sok anyag, és azzal a natúr sampon nem bír el, így dugába is dőlhet az átállás. Nem tudom, ez a termék elég erős-e egy 2-3 éves szilikonborítás lebontására, de kezdetnek lehet, hogy jó.

Update: még mindig jónak tartom, de közben kutakodtam, és egyre több jel mutat arra, hogy a szilikonmentes sampont felturbózva némi szódabikarbónával ugyanez az eredmény elérhető, de ezt sem szabad gyakran tenni, főleg száraz hajon nem. Az enyém nagyjából olyan vastag, mint a harcsázáshoz való damil :D, szóval bírja, de akit érdekel, külföldi honlapokon- én angolul kerestem- talál infot erről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Jojoba Oil, Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cetearyl Alcohol, Cocamide MEA, Glycol Distearate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Triethylene Glycol, Limonene
Színezékek: Ultramarines
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.