Swiss-O-Par

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2016. szeptember 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tejfehérjékkel és természetes kókuszkivonattal.

Nem zsírosító emulgeátorokra épülő hajkúra, értékes tejfehérjékkel és a kókuszdió természetes kivonatával. Védi a hajat és nedvességgel látja el. A válogatott ápoló összetevők a hajtőtől a hajvégekig egyenletes ápolást biztosítanak, fényessé és rugalmasan selymessé teszik a hajat.

CrazyHairDontCare

2019. május 15.

Sajna mikor jó régen megvettem nem olvastam el róla a véleményeket, csak ennyi játszódott le az agyamban a boltban: kókusz + hajpakolás + olcsó = ez nekem kell. És így vesztegettem el 700 ft-ot.
- Semmi csúszóssága nincs, ha ki akartam bontani a csomókat a hajamból kellett hozzá tennem valami mást is.
- Az illata jó, de kicsit sem tartós, már másnap sem éreztem.
- Nagyon száraz hajamnak nem adott semmi táplálást, már 2 perccel azután, hogy kimostam sem volt puha a hajam.
Nagy csalódás volt, pedig nálam kevés ember szereti jobba a kókuszos dolgokat (ha a Garnier vagy a Nature Box csinálna végre egy kókuszos hajpakolást teljes lenne az életem). Alig vártam, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

- Az illata jó, de kicsit sem tartós, már másnap sem éreztem.

candy28

2019. április 17.

A samponjával együtt használom. Nekem nagyon bevált. Azóta selymes és könnyen kezelhető lett a hajam. Az illata is nagyon jó. Sajnos nagyon kicsi a kiszerelése, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Lencseee

2018. november 7.

Valahogy úgy voltam ezzel, hogy egy próbát ennyi pénzért megér...Nos, én kipróbáltam, a tanulópénzt én megfizettem, és most felhívom mindenki kedves figyelmét arra, hogy tanuljanak az én hibámból:-) Meg ne vegyétek! Semmi haszna! Inkább dobjunk még hozzá egy kis pénzt és egy tényleg jó hajmaszkot vegyetek, annak van értelme, az megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

sevir

2018. szeptember 8.

Már régóta szemezgettem vele, most végre megvettem kipróbáltam de semmi extra. Az illata miatt vettem sajnos nem tartós semmit nem lehet érezni miután megszáradt a hajam. Balzsamként jól végzi a dolgát, de az illat miatt nekem csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Zsolt8912

2018. július 6.

Most nyár elején ébredtem rá, hogy imádom a kókuszos hajápolókat, így több terméket is beszereztem. Ismerősöm ajánlotta, évek óta használja, no mondom nosza! Nos valóban nagyon folyós a termék, meg kis gyenge a tubusa, de hatása nagyon szuper. Illata nem tolakodó, kellemes és az állaga is kezelhető, bár folyik mindenfelé, így én előre hajolva szoktam a hosszú hajamra tenni s bele masszírozni a fejbőrbe. Nagyon puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Olajával szoktam használni és remek hatása van, illata pedig intenzív! Csak ajánlom, mert sokat segít a tört hajvégeken, fényessé és illatossá tette a hajkoronámat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

dharma7

2018. június 19.

Kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de évek óta használom; puhává, könnyen kezelhetōvé teszi a (dús, de vékony szálú) hajam. Legjobban a Botanicals Fresh Care levendulás samponjával kombinálva vált be; jelenleg is így használom ōket párban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

zefRen66

2018. május 30.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Használat során elég hígnak találtam, rengeteg ment kárba, ebből kifolyólag hamar el is fogyott. A hidratáló hatása nekem kevésnek bizonyult, a flakon utolsó negyedét fésülködő krémként használtam el, mert nem akartam kidobni. Az illata miatt két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

simonanett91

2018. február 5.

A világon a legnagyobb csalódás volt eddig hajápolók terén.A samponját imádtam selymes és fényes lett tőle a hajam,nagyon finom illatú volt.De ez a pakolás...amúgyis ráfér egy kis plusz táplálás a hajamra,mert sajnos sokat festem és vasalom,gondoltam segít rajta picit.De csalódtam,mert hiába használtam más sampon és balzsam mellett is,mindig száraz érzetű marad a hajvégem utána és nagyon kócolódott.Két csillagot kap: egyet az illatáért,egyet az állagáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Nagyon finom illata van. A samponnal együtt használtam, a megszokott Garnier balzsamommal. Sajnos nekem nem jött be, kicsit folyékonynak találom, de legalább nem nehezíti a hajam. Sajnos szárította a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Bettina13

2017. december 9.

Jó állagú, egészen könnyű eloszlatni.
Szőkítés és festés utáni borzalmas állapotból hozta helyre a hajam, ha egy hajmosásnál nem használtam, már megéreztem.
Nekem bevált, szép lett tőle a hajam, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Jó állagú, egészen könnyű eloszlatni.
Nekem bevált, szép lett tőle a hajam, biztosan újraveszem.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!