Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás száraz, igénybevett és fénytelen hajra argánolajjal Használatával a haj könnyen kifésülhetővé és selymes tapintásúvá válik. Marokkói argánolajat és B3 vitamint tartalmaz. Redszeres használatával megelőzhetők a haj vitaminhiányából származó jelenségek.

DancsiTheUnicorn

2020. szeptember 19.

Balzsamként használtam, igyekeztem 3-5 percig mindig a hajamon hagyni, de nem sokat ért. Egyáltalán nem lett tőle fényes, selymes vagy hidratált. Az én hajamnak egy átlagos balzsam sokkal többet ér. Dús, kicsivel mell alá érő hajamra kb mindenből sok kell (bár az is igaz, hogy tényleg túlzásba viszem a sampon mennyiséget is, erre már igyekszem odafigyelni), ahogy ebből is, hogy érezzem, tényleg jutott mindenhová, így pakolásnak nem használnám, mert nagyon hamar fogyna, szóval elég drágára jönne ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Aliz79

2020. június 28.

Most próbáltam ki először, tapasztalataim:
- állaga jó, krémes, kicsit talán hígabb, mint ahogy én szeretem, de tűrhető
- ennek ellenére nehezen oszlattam el a hajamon, ennek köszönhetően egy teli tubus kb.80%-t elhasználtam egy alkalommal, hogy az összes hajamra jusson (pedig kevés hajam van)
- 40 percet hagytam a hajamon, majd leöblítettem: nagyon nehezen mostam ki a hajamból...vagy 5 percig kellett folyatni a vizet a hajamra, mire kijött belőle az összes, minél tovább mostam, annál jobban éreztem, hogy "tűnik el" a puhaság a hajamból

- a rendkívül kiváló hajtejem nélkül neki se mertem állni kifésülni a hajamat, mert tiszta gubanc maradt.

Szóval számomra nem vált be, plusz, ha valóban csak 1 használatot bír ki, akkor elég drága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Most próbáltam ki először, tapasztalataim:
- állaga jó, krémes, kicsit talán hígabb, mint ahogy én szeretem, de tűrhető

AppleMaple

2020. április 25.

Nekem bevált. Érezni a különbséget aközött ha nem tennék rá semmi vagy ha ezt teszem rá. Teszi a dolgát, ár érték arányban nagyon jó, kellemes az illata, könnyű beszerezni ... szeretek kisérletezni, de ezt már többször is újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Lilium

2020. április 9.

Én is balzsamként használom, nem győzött meg. Hajmosás után fényes, puha a hajam, könnyen kifésülhető. De a harmadik napra már teljesen száraz, össze-vissza áll. Mivel derékig érő hajam van, ezért nekem fontos, hogy rendesen hidratáljon. Az ára kedvező, szilikonmentes, de sajnos csak ennyi jó tulajdonsága van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Miruska

2020. január 23.

Nagyon gyenge, nem sokat ér. Balzsam után szoktam használni. Közvetlenül hajmosás után puhább a haj, de a hajam állapotán hosszabb távon nem segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

hambi

2019. július 24.

Használtam régebben balzsamként, de miután utánanéztem pár dolognak a Curly Girl Method-dal kapcsolatban, rájöttem, hogy ez használható co-wash hajmosáshoz, mivel van benne tisztítószer, de mégsem SLS. Így két hajmosás között ezzel mosom meg a tövétöl a végekig. Meglepödtem, de tiszta lett töle a hajam és puha is. Szilikonmentes, ami nagy nagy plusz és nagyon fontos a hullámos/göndör haj esetében. Könnyen beszerezhetö és nem drága. Remélem sokáig lehet majd kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Bettiiyy

2019. június 28.

Szerettem ezt a balzsamot, jól illata volt, és pihe-puha lett tőle a hajam, de hiába volt jó, valamiért nem ő volt az igazi, pedig tényleg nem lehetett rá panasz. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Palacsinta

2019. június 8.

A kis kiszerelésű termék után vettem meg nagyban. Nekem csodákat tett a hajammal, olyan lett tőle mint a reklámokban: fényes, egészséges,könnyen kifésülhető és erős. Ár-érték arányba szerintem kiváló. Közvetlenül a hajvégekhez nem érdemes tenni, mert lelapítja a hajat. A csomagolás azóta változott, mostmár egyszerű rózsaszín dizánja van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

98SzAnDi19

2019. május 20.

A kis kiszerelést szoktam venni, ilyen naggyal még nem találkoztam. Kicsit tovább rajtahagyom a hajamon, de elégedett vagyok az eredményével

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

marylou

2018. június 5.

Ez az első hajpakolás, aminek tényleg érzem hatását, szereti a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Ez az első hajpakolás, aminek tényleg érzem hatását, szereti a hajam.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0