Best of Beauty 2019

Swiss

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2014. május 30.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Egyedüli összetételű, magas koncentrációjú és hatékony hatóanyagokat tartalmaz, mint a D-panthenol, aloe vera, A, D, E, F vitaminok.

Gyors és hatásos segítséget nyújt a napégette bőr regenerációjára és ápolására.

Dana1983

2018. szeptember 18.

Megégettem főzés közben az ujjam, tettem rá ilyet és 5 perc múlva enyhült a fájdalom. 10 perc múlva már csak rózsaszín volt.

Másik alkalommal az érzékeny bőröm leégett a napon, de ez sokat segített rajta. Csak az illata nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Égésre, lepirosodott bőrre nagyon jól hűt.
Kommentek alapján elkezdtem a hajamra is használni már 2 hete. Hajmosás előtt a fejtövet és a végét fújom be vele. Lemosás után sokkal puhább, selymesebb a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Égésre, lepirosodott bőrre nagyon jól hűt.

chemviki

2017. december 4.

Èn ezt hasznàlom a hajamra, hagyomànyos tàrsa helyett.Sokkal jobban bevàlt, panthenol tartalma is magasabb.Hajmosàs utàn nedves hajba masszirozom be.Hajtoveknel kezdem.Emelgetem a tincseket,mindenhovà fùjok picikèt, mìg vègig nem haladok az egèsz fejtetőn.Aztàn nyomok a tenyeremre kb egy almànyi mennyisèget azt szètoszlatom a hajvègeken. Nem mosom le, hagyom ìgy megszàradni.Végeredmèny: Pihe-puha fènyes haj, kellemes dùs tartàst is ad neki.Több hònapja hasznàlom és nagyon sokat nőtt tőle a hajam.Iszonyatosan sok babahajam nőtt.Fodràszom is èszrevette, azòta ő is sokmindenkinek ajànlja.Csoda ez a termèk! Az biztos, hogy felèr sok dràga hajàpolòval.Arcra, szempillàra is szoktam hasznàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

nikkike

2017. július 18.

Ropogósra sültem múlt pénteken, de tényleg így még sosem égtem le. A patikában ezt adták, négy nap alatt bebarnultam, pedig mindig lehámlok. Nekem csodaszer, biztos, hogy veszek, ha megint leégek, de inkább most naptejbe fektetek. :D

Update: elkezdtem hámlani :D :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Update: elkezdtem hámlani :D :D

snowyfairy

2017. július 7.

Ez a spray szörnyű! Annyira csípi a bőrömet, sőt inkább marja, mint a sav. Talán hajpakolásként még használható lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Agi789

2017. március 21.

Nekem tökéletesen bejött. A tengerparti nyaralásunkkor nagy segítség volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

Nekem tökéletesen bejött. A tengerparti nyaralásunkkor nagy segítség volt.

juhaszregina

2016. szeptember 7.

A gyógyszertárban beszéltek rá, de soha többet nem hagyom magam. Nagyon erős az illata, számomra túl erős, és hiába a magasabb hatóanyag tartalom, szerintem kevésbé hatásos, mint a sima Panthenol hab. Fürdőruha mellett volt nyáron egy napégésem. Hiába kenegettem napokig vele, nem tapasztaltam ápoló, nyugtató hatást. A hab pedig nagyon levegős, nem olyan krémes, mint a másik. A hajamon is próbáltam párszor, fényes, puha lett tőle, de semmi extra. Elhasználom a hajamra, de nem veszek többet. Amit ígér, nem teljesíti, ráadásul drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Kolibri82

2016. szeptember 5.

Balatoni nyaraláskor vettem egy gyógyszertárban, elsősorban azért, mert nagyon leégett a bőröm, és a jó kis avonos spray-m fogyóban volt. Azért ezt választottam, mert mondták, hogy a hajnak is nagyon jó, gondoltam, akkor két legyet ütök egy csapásra. Az égésre átlagos volt, mert bár tényleg durván leégtem, de a már említett spray ezeket is gyógyította (utólagos hámlás nélkül!!!) rövid időn belül. Ennek több idő kellett, és sajna kis hámlás is volt utána. Viszont (és ezért jár plusz pont) valami elképesztően selymes volt a bőröm, amíg kentem vele. Döbbenetes volt, mint egy baba bőre, vagy egy selyem ruha, olyan volt a bőröm szó szerint.
A hajamra eddig 3x használtam, de semmi változást nem látok eddig...ugyanúgy hullik és száraz a vége. :( Szóval azzal kapcsolatos hatásáról nem tudok nyilatkozni. De ezért nem vonok le pontot, hiszen elvileg nem erre való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Makk Zsuzsó

2016. július 5.

Napozás után szoktam használni, nagyon szépen magnyugtatja, regenerálja a bőrt. Szinte azonnal beszívódik, semmi ragadás. Eredetileg én is hajápolónak vettem, de még arra nem próbáltam. Na majd most!
Egyébként elég vicces jeleneteket tud produkálni ez a hab állag, ha nem jól céloz az ember. :)

Update: Sajnos mínusz 1 csillag, mert mégsem olyan hatékony. Egy kis sávban a fürdőruhám mellett eléggé megkapott a nap, piros lett a bőröm és viszketett, este jó alaposan bekentem ezzel, és azt reméltem, hogy reggelre mérséklődik a pirosság, esetleg bebarnul, de nem. Meg se mozdult. Sajnálom, megpróbálom aloe verával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Bella88

2016. június 16.

Krémmániás vélemények hatására vettem meg a terméket,hajnövesztés, hajápolás miatt. 1 hónapja használom minden hajmosásnál, egy fél órát legalább rajta hagyom. Sokkal szebb lett tőle a hajam, érezhetően puhább, hidratáltabb hajvégeim lettek tőle. Hajnövesztés terén még nem tapasztaltam kiugró eredményeket ugyan, de a babahajak gyorsabban nőnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.