Swissdent

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Pure spray hatásos a baktériumok elleni küzdelemben, lassítja a fogkő képződését és friss leheletet biztosít az egész nap folyamán. Használható szükség szerint. A elegáns fiola könnyedén elrejthető, így mindig kéznél lehet. Tartalma kb. 70 alkalmazásra elegendő.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.