Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A speciális összetételű, olajokkal gazdagított kézkrém védőhatású filmréteget képez a bőrfelszínen. A bíbor kasvirág kivonat erősítheti a bőr védelmi rendszerét. A keratin alapvető összetevői, az aminosavak erősíthetik a bőrt és a körmöket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

timeam

2016. november 11.

Update: Azóta már váltottam a Cien SOS kézkrémre, ami eddig nálam mindent visz. Vélemény róla is olvasható.

Ez és a Vichy NutriExtra kézkrém volt életem eddigi 2 legjobb kézkrémje. Sajnos a kézmosás nálam minden krémezést vagy teljesen semlegesített vagy jelentősen csökkentette a haátsát, ezért majdnem mindig újra kell kennem ilyenkor. Télen a hideg, a fűtés és a szél miatt éjszakára valami zsírosabbal is bekenem a kezeimet, de nappalra ezek tökéletesek. Hamar beszívódnak, bársonyos lesz tőlük a bőröm és az illatuk is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

n_mihalyne

Korcsoport: >54
2012. június 4.

Nekem nagyon bevált ez a kézkrém, az illatát egyenesen imádom! Nagyon jól hidratál, a kezem puha, selymes tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 4.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 22.

Nagyon jól hidratáló kézkrém, hamar beszívódik a bőrbe, az illata pedig csodás. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 22.