Sylvaine Delacourte

Ár:   €135   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pagangoddess, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 18.

Ár:   €135

Dovana jelentése litvánul annyit tesz: ajándék. Ez a parfüm vidám, szabad karakterrel bír.

Illatjegyek: rózsa, szantálfa, mandarin, neroli, kunkor, pézsma, ambrette, vanília, írisz

sammy

2021. augusztus 12.

Introvertált, kedves illat. Nem lehet róla rosszat mondani, csak nélkülöz minden fantáziát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Parfuwoman

2019. március 23.

Up: Nagyon ajánlom azoknak, akik a könnyed, természetes hatású, púderes illatokat kedvelik, nekem is nagyon tetszik, de nem az én világom. Érezni, hogy minőségi összetevőkből készült darab. A Prada Iris-nál szerintem sokkal érdekesebb és finomabb. Tartóssága 5 óra kb, utána már nagyon halovány, érdemes nap közben frissíteni. Azt azért hozzátenném, hogy ma nem megfelelően hidratált a bőröm. Kiváncsian várom a többi illatot is a Musk és a Vanília kollekcióból, mert ez egy szép, minőségi illat. Sajnos már a parfümériákban nem nagyon találni ilyen gyöngyszemeket, ami arra érdemes, azt beszereztem.De imádok új illatokat felfedezni, így mindig megillatolom a designer parfümöket is, reménykedve, hogy valami igazán szépet találok.

Én is megrendeltem a mintacsomagot,mivel nagyon kedvező áron és feltételekkel lehetett hozzájutni.Ez egy nagyon friss és könnyed illat,igazi tisztaságesszencia,ha úgy tetszik. Nem citrusos ,hanem fűszeres és púderes . Nagyon hasonlít rajtam a Kenzo Flowerre a púderessége,de amíg az édesebb és virágosabb ,ez púderes és fűszeres . Visszafogott,elegáns ,középkorú hölgyeken tudom elképzelni . Tartóssága még kérdéses ,majd jövök később updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 23.

pagangoddess

2018. augusztus 9.

A francia parfümőr hölgy oldaláról rendeltem meg a La Collection Muscs kollekció mintacsomagját. Neve a Guerlain parfümök kedvelői számára lehet ismerős, ez pedig az ő saját alkotása. Igazán finoman nőies, lágy, púderes-krémes illat, ez is több, mint 8 óráig kitartott!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Linalool, Citral, Geraniol