Sylvaine Delacourte

Ár:   46 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 21.

Ár:   46 800 Ft

Fejjegy: mandarin

Szívjegyek: narancsvirág, szalmavirág

Alapjegyek: bőr, pacsuli, tonkabab

Rebellis

2021. február 15.

Imádom a pacsulit tartalmazó parfümöket. Ebben sem a pacsulit, sem a bőrt sem a narancsvirágot nem tudom felfedezni, egészen érdekes illatkeverék és rajtam teljesen statikus, a kifújástól a leszáradásig ugyanaz. Száraz sütemény illat likőrrel locsolva. Amúgy huncut, van tartása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.