Sylveco

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Casablanca, Módosítva: 2013. január 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kizárólag természetes alapanyagokból készült arckrém. Hypoallergén, minden bőrtípusra alkalmas, könnyen felszívódó. Legfontosabb hatóanyaga a fehér nyírfakéregből kivont betulin. Gyógyító, regeneráló hatású. Bőrirritáció, gyulladásos állapot, sérülés esetén használjuk. Megújítja a bőr védőrétegét és visszaállítja a bőr egyensúlyát. Enyhíti az atópiás elváltozásokat, irritációt és a kisebb sérüléseket , csökkenti a bőrpírt  és duzzanatokat. Optimálisan  táplálja a bőrt, visszaállítva annak hidrolipid réteget, kiválóan védi a bőrt a kedvezőtlen hatásoktól, mint a szél, fagy, nap, és száraz levegő, biztosítja a tartós hidratációt,  javítja a bőr ellenálló képességét. Megakadályozza a túlzott hámlást és  keratinizációt (elszarusodást), enyhíti a viszketést.

rakaczaiby

2013. május 23.

Nemrégen akadtam erre a krémre és nem bántam meg. Rendeltem a light változatból is nappali használatra. Én szinte mindenre érzékeny vagyok, de ez a krém teljesen rendbe tette az arcomat. Éjszakára használom, nagyon kellemes, sima a bőröm reggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

A betulin a nyírfa kérgéből kivont növényi összetevő, mely a nyírfakéreg fehér színét is adja. Az összetevő nem oldható sem vízben sem olajban, mely korábban lehetetlenné tette a kozmetikumokban való felhasználását. A német Birken GmbH-nak sikerült elsőként egy stabil betulinos víz-olaj emulziót készítenie. A Birken Gmbh által gyártott Imlan márka termékeinek a betulin adja az egyediségét, mely a márka szerint gyulladáscsökkentő, antibakteriális és sebgyógyító anyag.