Synergen

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kucmuc, Módosítva: 2014. január 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Finom gyümölcsös illatú kézkrém, mely 24 órán ár hidratál, gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Parabénmentes.

Pipszi

2017. november 23.

Nagyon szeretem ezt a krémet.Jó az illata ,gyorsan felszívódik és a száraz kezemet is jól ápolja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

ClauMau

2016. december 10.

Olcsó, nagyon finom intenzív illata van, könnyen és gyorsan felszívódik. Én nagyon szeretem magamnál hordani nap közben, olyan mintha zenélne használat után tőle a kezem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Bolvarin

2016. július 19.

Én akciósan, kb. 250Ft-ért vettem, annyit sztem bőven megér. Az illata nekem túl erős, de azt nagyon szeretem benne, hogy gyorsan beszívódik, és utána semmi zsíros érzetet nem hagy. Hidratáló képessége nem kiemelkedő, olyan elmegy kategória :-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Lizybaba99

2016. július 7.

Olcsó, cuki a külseje. Nagyon híg krèm, így nyárra talán jó. Ragacsos èrzetet hagy maga után, elég sok idő mire beszívódik. Nem igazán hidratálja a kacsóimat. Közepes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Candy21

2016. július 5.

Teljesen jó ez a krém jól hidratál és nem marad utána ragacsos a kezem viszonylag gyorsan be is szívódik az illata meg nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

megnetudjanagymama

2016. március 31.

Nekem használt, elég nehezen szívódik fel, ezért csak alvás előtt kenem be a kezem. Tetszik az illata is. Ennek ellenére nem mondanám csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

lilla002

2015. december 29.

Az illata és a csomagolása tetszett meg először, nagy reményeket fűztem hozzá de sajnos nem nagyon vált be, egyébként nagyon jól hidratálja a kezet de eléggé zsíros krémről van szó ami nagyon nehezen szívódik be emiatt nem szeretem. De az illata isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

mzsani

2015. december 28.

Imádom az illatát, azonban körülöttem van akinek túl sok ez az édeskés illat. A száraz kezemet viszont teljesen jól ápolja. Újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

PinkBelleLab

2015. december 24.

Nekem túl színes, de viszont akciós volt, A krém túl folyós, és ragacsos érzetet hagy! Az illatát behatárolni sem tudom, valami erős ,de mégsem az a rossz illat, nevezzük kellemesnek. Nem venném újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

pe_csi

2015. december 1.

Nekem teljesen bevált hetek óta használom amikor ugy erzem ,h szükség van rá, amióta hasznalom ritkábban kell elovegyem. Szeretem, es jo az illata. Nem szarit, mind beszivodik. Pont amit ígér a tubuson.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak