Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irina, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• antibakteriális
  • 2% szalicilsav tartalommal

blondie0310

2017. október 31.

Több tubussal is elhasználtam. Nyáron tökéletes termék. Nem zsírosít túl. Egy púderrel fedve hordható. Nagyon jól hidratál, nem csíp, a bőröm nem pattanásosodik. Elsőre szokatlan volt az illata, de mióta hozzászoktam, abszolút jól esik és alig várom, hogy felkenjem. Bármikor újra megvásárolnám Nyári hidratáló terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

tia094

2015. január 21.

Még friss az élmény mert ma vásároltam és ma alkalmaztam először de egyenlőre tökéletesen megvagyok elégedve vele. Mindig is ódzkodtam a drogériás krémektől, hiszen a zsírós, pattanásos bőröm érzékeny is így nem bírja elviselni a színezékkel és illatanyaggal ellátott termékeket, és mint mindenki tudja drogériákban szinte csak ez kapható. Eddig kozmetikus keverte a krémet de mivel le kellett váltanom( nem tisztította ki a bőröm eléggé) ezért másik krém után kellett néznem. Eredetileg az Aqua zsurló vagy csalán krémét akartam megvenni az itteni eredmények alapján, de mivel megyénkben kb sehol se található, a bőröm meg már szinte húzódott a másfél hete húzódó, semmi hidratáló krém csak fertőtlenítés kombótol ezért muszáj volt új felé néznem. Rossmannban ajánlotta egy hölgy, ára kedvező 800 ft mindössze, illat anyagokat és színezékeket nem tartalmaz, könnyed hidratáló és antibakteriális ( ami fontos nálam mivel sokszor tapogatom az arcom) . Elsőre úgy tűnt nehezen fogja beszívni a bőröm hiszen állaga sűrűnek tűnt, de csak úgy beccuppantotta, és a problémás területeknél éreztem hogy kicsit csípi tehát elkezdte dolgozni az antibakteriális hatását.. 1 órája kentem fel, és mintha haloványabbak és kisebbek lennének, könnyű viselet, a bőröm szebbnek tűnik, bőrfelszínem kiegyenlíti, mattitó hatása minimális de csodát ne várjunk egy 800 ftos krémtől. Idáig tökéletes,remélem hosszú távon is beválik, mert jó lenne ha végre nem kellene 500 bolton keresztül kajtatnom egy hidratálóért. :) Mivel még csak most kezdtem elhasználni ezért adok 4 csillagot.

Update:

Borzalmas. Egyáltalán nem vált be. Sajnos visszakellett térnem a teljesen minden mentes kozmetikus által kevert hidratáló krémekhez, mert ez is mint a legtöbb drogériás hidratáló borzalmas pattanásosá tette a bőröm. sajnálom,pedig olyan jó barátság lehetett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.

Update:

manulka

2014. március 28.

Én adok rá egy ötöst egyelőre. Még kelet európai fizuhoz képest is olcsó, és azt keltette fel az érdeklődésemet, hogy rá van írva, hogy mennyi szalicilsavat tartalmaz. Persze a krémmánián azt is megtanultuk, hogy a ph is számít!:) Alkohol is van benne, de ez nem érződik az illatán és nem csíp. Nem zselé, hanem tényleg hidratáló krém, ami nem zsíros. Sokkal jobbnak tűnt a hasonló kategóriás balea, cadeavera termékeknél, és ez is állatkísérletmentes. Vicces, hogy 36 évesen ilyen cuccokat kell keresgélnem, úgy, hogy éjszakára isotrexin gélt használok, amellett hámlasztók tilosak, de kirügyezett a fejem. Megvettem, a homlokom rendben lett, az áll körüli éledező puklikkal még nem csinált semmit és elkezdtem hámlani, szóval a ph is rendben lehet:). Az isotrexint most szüneteltetem, mert szerintem attól zsírosodik ennyire a bőröm, mert irritálja, és addig használom reggel-este ezt. Ha újból kirügyeznék, legfeljebb visszajövök és jól lehúzom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Irina

2014. március 24.

Már egy pár hónapja megvan ez a krém. Először úgy használtam, ahogy írta, napi kétszer, de pár hét múlva túlhámlasztotta az arcomat. Azóta akkor használom, amikor amúgy is hámlasztani kellene, ilyenkor éjszakára felkenem, és reggelre teljesen jól letisztítja a bőrömet. Nem csodaszer, de az évek óta egyre jobban zsírosodó bőrömön hosszú távon is visszafogta a faggyútermelést. Szóval akkor sem zsírosodik már annyira, amikor nem használom hetekig. 700 Ft körül volt, szerintem simán megéri. Ja, és a begyulladt pattanásokat is lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology