Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: ribizli, az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Samponok

Szilikon- és parabénmentes. Megvédi a haj színét, anélkül, hogy elnehezítené. Festett hajra.

Kiszerelés: 500 ml

Nizza

2017. december 23.

Aki hámló, viszkető fejbőrrel küszködik, próbálja meg ezt a sampont. Nekem egy használat után megszüntette az addig évekig tartó viszkető, korpásodó fejbőrt, amit most már utólag látom, hogy a szilikon okozott. A szilikonos samponok kiszárítják az arra érzékenyek fejbőrét! Ráadásul elég csalóka, mert a szilikonos samponoktól tényleg jól lehet kifésülni a hajat, de csak azért, mert bevonja a hajszálakat a szilikon. Van szilikonmentes balzsamja is, az megoldja a kifésülhetőség gondját. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

andika1234

2016. augusztus 9.

Szerintem borzasztó ez a sampon, ha lehetne mínuszt adnék! Kifésülhetetlen, kócos lesz tőle a hajam, szárítja is borzasztóan, nem is tudtam elhasználni..kuka. Pedig a jó összetevők (szilikon mentes stb.) miatt vettem meg... de nagyon nem érte meg! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

LBN

2015. december 1.

Én szerettem. Sokáig bírtam hajmosás nélkül (szokásos 3-4 nap helyett inkább 4-5), semmilyen illata van, ami nekem nagyon bejön, mert nem szeretem az erős illatokat. Miután sosem találok és folyamatosan váltogatnom kell miatta a samponokat, egy ideje letettem róla. Pedig tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

ZsoZsi35

2015. július 3.

A második szilikonmentes samponom. Az első a dúsító fajta volt, szintén a Syoss-tól. Én kb. 1000 HUF-ért vettem, ami a méretét nézve szerintem jó ár. 500 ml, jó sokáig elég, heti két hajmosás esetén is. Igaz, hogy jelenleg félhosszú hajam van "csak". Állaga sűrű, kicsit talán kocsonyásra hajazó, színtelen, kellemes illatú, jól habzik nem kell sok belőle. Nyikorgósan tiszta lesz a haj tőle, össze is gubancolódik rendesen, balzsamot mindenképpen kell használni hozzá. Ár érték arányban, jó választás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

born86

2015. június 6.

Nálam se nem rosszabb ,se nem jobb nem lett a hajam. Szerintem ennél sokkal jobb silikon mentes samponok is vannak,de aki sokat mos hajat annak ,mindenképp valami olajat kell hozzá vegyen ,hogy ne legyen olyan durva a haja tőle.
Én se fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Én se fogom újra venni.

dorinahezso

2015. január 22.

Tévedésből vettem meg a regeneráló sampon helyett. Nem festem a hajam, szóval színvédelemről nem tudok beszámolni, dúsítást nem tapasztaltam. Elmegy, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 6.

Sokáig a Volume Lift-samponjukat használtam, aztán kipróbálásképp vettem egy ilyet is, mivel időközben be lett festve a hajam. Az illatán (kevésbé mandulásra hasonlító) és színén (ez átlátszó) kívül nem sok változást vettem észre, a hajtöveket ugyanúgy megemeli, illata ugyanannyira tartós és hasonló időközönként mostam a hajam ezzel is, mint a régivel. Állaga is teljesen egyezik. Mindezek ellenére nem rossz sampon, de nem tudom biztosra állítani, hogy hatásos színvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

banánfalevél

2014. július 1.

Befestettem a hajam ezért kerestem egy színvédő sampont. Ez szilikonmentes és még dúsít is sőt olcsó is volt úgyhogy ezt választottam. Nagyon tiszta érzEs utána és tényleg dúsít. Viszont mostanában 1nap alatt zsíros lesz :/ Eddig ezt nem csinálta, nem tudom miért van ez, lehet velem van a baj. Ezért visszatérek egx kicsit a szilikonos samponomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

gioia

2014. március 15.

Könnyű nyári samponnak megfelel, de a fejbőröm viszketett tőle egy idő után. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Ercsi

2014. március 7.

Anyukám használja rendszeresen a balzsamjával, én néha-néha ezzel mosok hajat, és meglepő hogy ennyi embernek nem jött be, mert szerintem nagyon jó! Engem az illata a gyöngyvirágéra emlékeztet. :) Szép a hajam tőle, nem lapul le és könnyen kezelhető. Azért nem adok neki max pontot, mert hosszú távon nem tudom milyen hatása van, de így egyszer-egyszer tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.