Syoss

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. október 11.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók

Tartós göndör fürtöket biztosít formázás után, a haj kiszárítása nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MLotti

2020. május 21.

Természetes göndör hajam van, és a hajmosás-pakolás-hajvégápolózás Bermuda háromszögébe egyszerűen lusta voltam beilleszteni ezt az ajándékba kapott terméket, pedig már jó ideje figyel itthon. Aztán úgy alakult, hogy egy héttel ezelőtt átestem egy Balayage festésen, és bármennyire kíméletesnek mondott módszer ez, én azért vastagon megéreztem a változást a hajam állagán. Kétségbe estem, mivel hajmosás után se göndörödött úgy, ahogy szokott, hanem egy sprőd szalmakazal pompázott a fejemen. Itt kerül a képbe ez a göndör hajra alkalmas apróság, ami nekem mosás után, vizes hajra fújva és úgy szárítva vált be leginkább. Szépséges, és puha fürtöket képez, amik majdnem olyan egészségesnek tűnnek, mint az egész hajfestősdi előtt. Azt nem gondolom, hogy az amúgy természetesen egyenes hajjal, hajsütő nélkül tud bármit is kezdeni, de nekem egyelőre beválik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.