Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2012. április 13.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hatékony formulája  ápolt hajat biztosít minden nap. Mélyen hidratálja és ápolja a száraz és törékeny hajat és erősíti a haj szerkezetét. Azonnal javítja a fésülhetőséget és intenzív hidratáló ápolást biztosít a sima és kezelheető hajért.

Kiszerelés: 200 ml

rohodi.mariann

2014. március 9.

Kár hogy már nem gyártják.

Egyszer kb 4 évvel ezelőtt vettem egyet mint sérült árú a tesco-ban (nem volt kupakja)
kb 500 Ft-ért. Nekem nagyon tetszett. Az volt benne az érdekes hogy használat után 2-3 órával lett nagyon-nagyon puha a hajam és a vége nem állt kis klikkekbe, mintha eltartás lett volna a hajszálak között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Kár hogy már nem gyártják.

karakumsivatag

2012. október 16.

A narancssárga volt meg, fénytelen hajra való. Nem vált be sajnos, semmi hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

mstuller

2011. december 7.

Nekem nagyon jó volt a hajamra! De most nem kapok sehol ilyen terméket! Valaki tud ebben segíteni hol nézzem meg?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 7.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

Ez az a termék amit biztosan soha többet nem veszek újra. Teljesen jelentéktelen, habár tény, hogy a hajat kifésülhetőbbé teszi. A Gliss Kur hasonló termékei sokkal meggyőzőbb teljesítményt nyújtanak a témában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

bunieka

2011. szeptember 15.

Én már régóta használom, valamiféle megszokásból.. nagyon jó illata van de nekem sajnos nem vált be, nem láttam azóta semmi változást a hajamon (vagy ha volt is, hát nem ettől).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Stina

2011. szeptember 13.

Lakótársnőm kezdte el használni, és meggyőzött az az eredmény, amit 2-3 hét alatt produkált. Sokat köszönhetek ennek a balzsamnak, szépen rendbe szedte a festéstől megviselt hajam. Ami miatt ötöst kap, az az, hogy nem zsírosította úgy el a hajam 1-2 nap alatt, mint a többi hasonló készítmény - hosszú hajnál ez nagyon sokat jelent.
Szerintem nagyon gazdaságos is - 200 ml-es kiszerelésben kapható, a szórófej nagyon jól, finoman porlasztva oszlatja el a kifújt mennyiséget.
Nálam lepipált minden balzsamot/pakolást/hajvégápolót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Nálam lepipált minden balzsamot/pakolást/hajvégápolót.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.