Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: smurfette, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. március 10.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás, nyom nélkül szárad a hajban.

Láthatatlan tartás, prémium hajformázó termékcsalád, mely ultrakönnyű tartást biztosít, nem ragad és láthatatlan a hajban.

• micro-finom spray a láthatatlan hajformázásért
  • rugalmas formázás extra erős tartással
  • nem nehezíti el a hajat
  • nem ragad, nyom nélkül szárad a hajban, könnyen kifésülhető.

Kiszerelés: 300 ml

vanda202

2017. március 29.

Nemrég vásároltam meg, nekem eddig bejött, nem volt vele gond. Kellemes az illata is szerintem és nem nehezíti el a hajat és nem is ragad utána. Nem mondom, hogy valóban olyan sokáig tart a hatása, mint amennyit ígérnek, de az eddigiek közül ez vált be a legjobban számomra, mivel bőven kitart 1 napig is, és nekem a hajam mivel eléggé dús és könnyen seprűsödik, így jól megtartja a hajam egyenességét, ha éppen kivasalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Reddiamond

2016. szeptember 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Én sajnos nem vagyok megelégedve vele. Addig jó, hogy jól porlaszt (ezért kap 2 csillagot), de nem tart sokáig a hatása. Másnapig meg főleg nem tart, pedig 48 órát igérnek. Csalódott vagyok. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

flamingo-80

2016. június 1.

Kedvenc hajlakk! Ez a jó kis mikro-formula nem nehezíti el a vékony szálú hajam, és kis mennyiséget használva is egész nap tart. Nem ragad, este könnyű kifésülni. A szórófej kialakítása is nagyon bejött, széles spektrumban egyenletesen lehet vele felvinni a lakkot. És a kiszerelésnek hála tényleg nagyon sokáig használok egy flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

zsofia93

2016. április 12.

Nagyon jó hajlakk, tartós és tényleg könnyen kifésülhető a hajból :) újra vevős, ha ez a rengeteg mennyiség valaha elfogy... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 12.

kissveraa

2016. március 8.

Az eddigi legjobb élményem hajlakk vonulaton. Szépen tart, kifésülhető nem fénylik, nem ragad. Very well done Syoss!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Szecsuani

2015. november 28.

Rövid a hajam, így nem kell belőle nagyon sok, nagyjából 7 hónapja megvan pedig hetente többször használom.
Szépen mindent a helyén tart, nem is kell belőle sok. Nem látszik, hogy bármi is lenne a hajamban, természetes, mintha a hajam csak magától állna tökéletesen.
Én biztos újra venni fogok, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Én biztos újra venni fogok, ha elfogy.

Florszi

2015. április 23.

Én nagyon ritkán használok hajlakkot, így már lassan 7-8 hónapja megvan, s valóban nem nehezíti el a hajat, nem látszik. Egyébként sem bírom elviselni, ha a hajam csicsog a hajlakktól, szóval nekem nagyon is megfelel, bár lehetne kicsit tartósabb, így egy erős 4-es. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 23.

adamszep

2015. április 19.

2 napja fogyott el ez a hajlakkom, nem egy nagy csodaszer, viszont meg voltam vele elegedve. Nem olyan jo, mint a Taft Power hold, de valoban lathatatlan es a hajat sem neheziti el. Nagy kiszerelesu, kb 5 honapig hasznaltam. Nem valoszinu, hogy ujra veszem, de kap egy 4-est :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate