Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 16.

Kategória:   Hajformázók

Professzionális formázás-professzionális eredmény. Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. Prémium Hajformázó zselé a mega erős és hosszantartó tartásért még különleges frizurák esetén is.

• Maximális tartás, 24 órás mega erős tartás
  • Nem ragad, nem nehezíti el a hajat
  • Könnyen, maradványok nélkül kimosható

Ár: 4000ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt., Helyszín: Gödöllő, Budapest(keleti), fizetés: Személyes átvétel lehetséges Gödöllőn vagy Bp-n belül a keletinél, előre utalás után postázni is tudok.

Bellana

2021. március 19.

Három csillagot adok neki, mert ad tartást és CGM barát összetevői vannak. Viszont hihetetlenül ragacsos számomra, nem lehetett rendesen kinyomkodni és durva, seprű tapintású lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Sugi90

2020. november 4.

Gondor hajra hasznalom, egybol hajmosas utan, vizes hajba nyomkodom bele.Szep tartast ad, orzi a hullamokat 4-5 nap mulva is. Kisfiam eros szalu, nagy mennyisegu hajara szinten megfelelo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

lois

2020. július 8.

Eddig a leginkább bevált zselé, amit valaha is kipróbáltam, jó nagy kiszerelés, sokáig elég, erős a tartása, göndör hajra használom és jól működik, nem szárít, azonban nem ajánlatos sokat felvinni belőle, mert kifehéredik, vizes hajon viszont szépen eloszlatható és amikor megszárad, selymes és természetes hatást kelt. Az illata férfias, de valóban elillan, amint megszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

BurjanAgota

2020. június 19.

Nagyon nagyon szeretem, örülök, hogy rátaláltam, nem rég vágattam le a hajam és jobban szeretem a zselét mint a hajlakkot. Úgy szoktam használni, hogy nyomok egy picit a kezemre, és egy nagyon pici vízzel eloszlatom a két tenyerem között, és így "túrom" bele a hajamba. Nekem így vált be. Nem hagy fehéres nyomot a hajon, ki is tudom fésülni, és másnap vagy 2 nap múlva "frissítek vele". Ajánlom (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Mania4

2018. november 23.

Göndör hajamra eddig nem találtam jobbat. Jó a tartása, ha vizes hajra használom tincsesen visszaugrik. Kb. 2 hónapra elegendő mennyiség. Fésülni nem szoktam, csak a kezemmel áttúrom és kész. Még a második napon is érezhető a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

bugosgizi

2016. június 1.

Páromnak világ életében nehezen kezelhető haja volt. Azt követően hogy rövidre vágatta a derékig érőből hát volt vele szenvedés bőven. Sosem állt normálisan. Pumukli effektusba áll a haja mihelyst száradni kezd. A habok, vaxok és hasonlók nulla hatást mutattak. Végül már mikor nem tudott mit kitalálni akkor egy ismerősöm javaslatára megvette ezt. Eddig ez mutatkozik a leghatékonyabbnak. Ettől is vannak kósza tincsek de a haja így a hétköznapokon gyorsan rendre idomítható. Nem vagyok teljes mértékben elégedett de azért jár neki a 4 pont.
Kevésbé problémás hajra biztosan nagyon hatékony. Mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Kevésbé problémás hajra biztosan nagyon hatékony. Mindenképp ajánlom!

blankasara

2016. május 10.

Ragacsos, összeáll tőle a hajam kis mennyiségben használva is és a közvetlen hajmosás után is zsíros hatást kelt. Ellenben tényleg tartós, alig lehet megszabadulni tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

_ca_

2013. november 16.

Akár önmagában, akár kis vízzel higítva próbáltam felvinni, nálam is megült belőle egy réteg a hajon, amitől még megszabadulni is nehéz. Akinek erős tartásra van szüksége, az valóban jól irányban keresgél, de én sajnos nem igazán tudtam hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Brigi19

2013. október 31.

A párom használja, ő teljesen meg van vele elégedve, nagyon erős tartást biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

torikarine83

2013. január 26.

Tüsi hajra és mindennapos hajmosáshoz biztosan megfelelő....bivaly tartása van!!!!Ami kifehéredést eredményez fésüléskor!!!.....sajnálom kidobni,ezért akkor használom ha már nincs idő hajmosásra és gyorsan kell frizu!!!Valami copfos megoldásos,mert arra tényleg jó!!!De nagyon gyorsan kell vele bánni,mert ha nem sietsz.....akkor már megköt a kezeden,mint a tapétaragasztó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.