Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 16.

Kategória:   Hajformázók

Professzionális formázás-professzionális eredmény. Fodrászok bevonásával kifejlesztett, nagy teljesítményű formula. Prémium Hajformázó zselé a mega erős és hosszantartó tartásért még különleges frizurák esetén is.

• Maximális tartás, 24 órás mega erős tartás
  • Nem ragad, nem nehezíti el a hajat
  • Könnyen, maradványok nélkül kimosható

Mania4

2018. november 23.

Göndör hajamra eddig nem találtam jobbat. Jó a tartása, ha vizes hajra használom tincsesen visszaugrik. Kb. 2 hónapra elegendő mennyiség. Fésülni nem szoktam, csak a kezemmel áttúrom és kész. Még a második napon is érezhető a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

bugosgizi

2016. június 1.

Páromnak világ életében nehezen kezelhető haja volt. Azt követően hogy rövidre vágatta a derékig érőből hát volt vele szenvedés bőven. Sosem állt normálisan. Pumukli effektusba áll a haja mihelyst száradni kezd. A habok, vaxok és hasonlók nulla hatást mutattak. Végül már mikor nem tudott mit kitalálni akkor egy ismerősöm javaslatára megvette ezt. Eddig ez mutatkozik a leghatékonyabbnak. Ettől is vannak kósza tincsek de a haja így a hétköznapokon gyorsan rendre idomítható. Nem vagyok teljes mértékben elégedett de azért jár neki a 4 pont.
Kevésbé problémás hajra biztosan nagyon hatékony. Mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Kevésbé problémás hajra biztosan nagyon hatékony. Mindenképp ajánlom!

blankasara

2016. május 10.

Ragacsos, összeáll tőle a hajam kis mennyiségben használva is és a közvetlen hajmosás után is zsíros hatást kelt. Ellenben tényleg tartós, alig lehet megszabadulni tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

_ca_

2013. november 16.

Akár önmagában, akár kis vízzel higítva próbáltam felvinni, nálam is megült belőle egy réteg a hajon, amitől még megszabadulni is nehéz. Akinek erős tartásra van szüksége, az valóban jól irányban keresgél, de én sajnos nem igazán tudtam hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Brigi19

2013. október 31.

A párom használja, ő teljesen meg van vele elégedve, nagyon erős tartást biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

torikarine83

2013. január 26.

Tüsi hajra és mindennapos hajmosáshoz biztosan megfelelő....bivaly tartása van!!!!Ami kifehéredést eredményez fésüléskor!!!.....sajnálom kidobni,ezért akkor használom ha már nincs idő hajmosásra és gyorsan kell frizu!!!Valami copfos megoldásos,mert arra tényleg jó!!!De nagyon gyorsan kell vele bánni,mert ha nem sietsz.....akkor már megköt a kezeden,mint a tapétaragasztó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

sugarglider

2012. július 14.

Én ezt a terméket nem ajánlom. A tartása valóban jó, de nagyjából minden használat után hajat kéne mosni, mert a szuper erőssége miatt kiül a hajra a fehér réteg és kb. úgy nézek ki tőle mint aki már 2 hete nem mosott hajat :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

bandita

2012. április 3.

Maximálisan elégedett vagyok a termékkel. A hajtövekbe természetesen nem kenem bele, a tartás, amit nyújtott, a legjobb, amit tapasztaltam. A hajamat ez a zselé nem szárítja agyonra, főleg rövid frizurákhoz, férfiaknak is ajánlom. Nagyon kiadós, tömény zselé, a párommal közösen használjuk, ő napi szinten, én kb három-négynaponta.Kb két hónapig elég egy flakonnal. Kevésbé rakódik föl a hajra fehér rétegként, mint más eddig használt termék. Az illata nem túl nőies, de nem zavaró, hamar elillan. Sok próbálkozás előzte meg nálunk ezt a zselét, mielőtt rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.