Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palmafa, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Kategória:   Hajformázók

Prémium hajlakk a mega erős és a hosszantartó tartásért még a különleges frizurákhoz is. Maximális tartás! Nem ragad, könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat. Védi a hajat a nedvességtől . Segít óvni a hajat az UV sugárzástól.

danyadi77

2019. július 8.

A Syoss Colour protect-et szoktam használni, de nem volt, gondoltam, legyen ez. Kifújáskor az a tipikus "ragacs" és könnyen beton lesz belőle, aztan ez elmúlik, de (nálam) a hatása is. Napi szinten tart, de szerintem nem olyan extra,csak ragad. Felvaltva fogom elhasználni, azt hiszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Platina890413

2019. február 15.

Szinte tökéletes , már legalább kettő éve ezt használom . Jöhet szél,eső,hó- mindig tart!! Nekem bevált- , újra vevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

blaisev

2019. január 16.

A legjobb hajlakk, évek óta ezt használom. Sokallom az árat kb 1300-1400 Forint, de valahol mégis azért megéri.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

KingaSimon

2018. december 13.

Vegyes érzésekkel viseltetek a márka iránt, sok kipróbált termékem volt, amit mielőbb a kukában szerettem volna látni, de ez a lakk nem okozott csalódást.
A 48 órát valóban kimaxolja s ha az utasításban leírtak alapján használjuk, azt kapjuk, amit ígér, finom az illata. Tetszik, szeretem, mert a tartás nélküli hajammal csodákat művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

aurora90

2018. február 21.

Tény, hogy erősen tart, de ha nem vagyok nagyon óvatos kőkemény különálló tincseket csinál a hajambol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

dinszy

2018. február 18.

Szeretem nem ragad össze a hajam tőle! Talán meg frissebbnek is néz ki:) tartás 10/10

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

ancsika678

2017. november 29.

Alkalmanként használok hajlakkot, amikor begöndörítem a hajam. Szuper, tényleg maxi tartása van, de nem ragad, csomósodik. Kifésülés után pedig nem is érzem. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

MormiOrsi

2017. október 13.

Update: a legutóbbi értékelésem óta elcsábultam 1x, 2x, de aztán mindig visszatérek hozzá, ezért megkapja az 5 csillagot, mert jobbat még nem találtam nála a gyengeségei ellenére sem.

Próbáltam már pár hajlakkot, azok közül ő jött be a leginkább. Nem szárítja ki a hajam, nem lesz tőle ragacsos, jó illata van és ami a legfontosabb, egész nap tartja a "belőtt" frizurám :D. Amiért levonok egy csillagot az az, hogy néha megkeményedik az ember haján, de én olyankor nagyon óvatosan átmegyek rajta egy fésűvel (nem túl mélyen, csak a felszínén) és az segít elkerülni a mű hatást. De összességében többször újra vettem már és ajánlanám másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

marryjane

2017. október 3.

Teljesen jó. Jóval.drágább hajlakkomat használok. Jó az illata, jó tartást ad. Egy bajom van vele..... bekeményedil a hajon, de ezt leszámítva nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Gica81

2017. szeptember 23.

Szerintem nagyon jó ez a hajlakk. A lelapult hajamat egész jól tartja napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol