Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. április 26.

Kategória:   Samponok

Kifejezetten zsíros haj ápolására való, mely minden hajmosásnál szalon-frissességű és egészséges kinézetű hajat eredményez.

Kiszerelés: 500 ml

Alex0920

2018. január 28.

A párom nagyon szerette ezt a sampont, sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a haja, naponta kell mosnia, de ezzel 2 napot is kibírt. Illetve elmondása szerint minden mosás után selymesnek érezte a haját. Én csak az illatáról tudok nyilatkozni, ami egész kellemes, olyan pasis :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

larka95

2017. június 1.

Nagyon elnehezíti és lelapitja az alapból zsíros hajamat, nem hozza amit ígér. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

cintialaura

2017. március 12.

Itteni vélemények alapján találtam erre a samponra. Gondoltam egy próbát megér, és tényleg nagyon jól működött, segített a zsírosodáson, DE a flakon feléhez érve már éreztem hogy iszonyúan szárítja a hajamat. Elhasználom felváltva egy másikkal, de inkább egy másik sampont próbálok ki legközelebb, márkán belül. Ha az nem jön be, visszatérek hozzá.
Update:
Kegyetlenül zsírosított a végén, mínusz 2csillag....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Update:
Kegyetlenül zsírosított a végén, mínusz 2csillag....

MBR

2016. november 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Első hajmosás után azt hittem végre megtaláltam a sampont. Puha, fényes, kezelhető volt a hajam. Aztán 2-3 hét után úgy elkezdett korpásodni a hajam, mint még soha. Talán egy kicsit késlelteti a zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

sapiviki

2016. október 22.

Teljesen kétségbe voltam esve,miután az Aussi sampon használata után egy napot sem bírt ki a hajam, nap végére már bezsírosodott, így keresgéltem Krémmánián valami megoldás után, így jutottam ehhez a samponhoz. Egyszerűen imádom, második használattól kezdve szépen visszaállt a zsírosodás mértéke,és újra már csak 3 naponta kell hajat mosnom. Szépen tisztítja a hajat,értem ezt úgy,hogy gyengéden de hatásosan, friss érzetű lesz a hajam,az illata nem zavaró, nem az a tipikus brutál "férfi termék" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

PomKat

2016. augusztus 26.

ne ijedjetek meg tőle, hogy MEN feliratú, az általam próbált zsíros hajra való samponok közt magasan viszi a pálmát! nem büdös, nem pasiszagú, teljesen kompatibilis a női balzsamokkal is az illata!

nem korpásít, nem szárít, kiadós és szerintem korrektül hidratál is. napi használat mellett (heti 5 mosás, egymást követő napokon) kb 2 hónap alatt sem jött ki semmilyen gond vele kapcsolatban. érzékeny fejbőrnél (párom) sem okozott seborrhoea-t vagy hasonlót, merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

ZsanettBV

2016. július 12.

Szerintem 2-3 hónapja ezt használom már,és félig van még a flakon.
Nem "szokta meg" a hajam ennyi idő elteltével se,az illatával nincs semmi gond,jól tisztít,nem szárít,fényessé teszi a hajam és igaz,hogy csak 1 nappal,de sikerült kitolnom a hajmosást:)
Az INCI-je nem a legszebb,de legalább szilikonmentes.
Ez után egy babáknak való paraffin,parabén és szilikonmenteset fogok kipróbálni. Ha nem válik be,biztos visszatérek ehhez.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Szerintem 2-3 hónapja ezt használom már,és félig van még a flakon.
Az INCI-je nem a legszebb,de legalább szilikonmentes.

reakovats

2016. június 21.

Körülbelül fél órán keresztül kutakodtam a Syoss samponok között, mire találtam egyetlenegy zsíros hajra valót. Nem érdekelt, hogy férfiaknak készült, amúgy is nagyobb kiszerelés volt a többinél, megvettem. És nem bántam meg. Egyrészt gazdaságos, másrészt gyönyörű lesz tőle a hajam. A "férfiillatból" egy óra múlva szerencsére semmi nem maradt. Megéri megvenni. (Mondjuk érdekes, hogy női sampont nem gyártanak zsíros hajra, vagy csak nálunk nincs belőle soha?)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

blondeowl

2015. november 18.

Magamnak vettem, mert jókat olvastam róla, és szerencsére nem csalódtam. Sokkal tovább frissen mosott érzetű marad a hajam, és miután megszáradt, semmi sem marad a férfias illatából. Plusz nagyon gazdaságos, abszolút megérte megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

bubita

2015. október 6.

Én is elhasználtam ebből jó pár adaggal, most head&shoulderst használok, de lehet visszatérek kis idő erejéig ehhez, mert szárított a nagyon is zsírosodásra hajlamos hajamon elég rendesen, de sajnos a hajvégeimet csattra vágta, pont ezzel a tulajdonságával, azért is váltottam le kis időre. Sokáig elég, és jó áron van. Az illata férfias, de a száraz hajon már egyáltalán nem érződik, főleg ha használ balzsamot vagy hajolajat az ember lánya, ami el is kell emellé a termék mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.