Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. július 31.

Kategória:   Hajfestékek

Két harmonizáló árnyalat professzionális keveréke, melynek összekeveréséből egyedi színárnyalat jön létre.

pampamacska

2015. február 16.

Kedvenc színem volt a pezsgőszín :3 Csak jót tudok róla mondani. Az én előre kiszőkített változó vastagságú hajamból csinált egy szőkés-vöröses-barnást, de olyan gyönyörű és különleges volt a végeredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

storm28.oe

2014. április 19.

syoss szilvamixet használtam-kodját már nem tudom- megjelenése ota :)
Ár-érték nagyon jo.Könnyen flvihető,nem csipett,vállig érő hajra bőven elegendő mennyiségu volt egy doboz.
A hajam ápolt,könnyen kezelhető volt festés után,viszont kb maroknyi kijött minden festés alkalmával:(
A kapott szin nagyon jo volt-és mindig ugyanolyan szinű-nem foltos,átmenetes stb..egységes volt az eredmény.Izgalams-majdnem padlizsán,napon viszont pirosas árnyalata volt.Februárban akcios volt több drogériában is beszereztem párat...2hete keresem-nincs-megszünt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

syoss szilvamixet használtam-kodját már nem tudom- megjelenése ota :)

vador

2014. április 11.

Én is a metál rézvöröset használtam, és tetszik a szín, emellett kevéssé roncsolt, csak sajnos irreálisan gyorsan kopik (tudom, a vörös az ilyen, de nem vágyom két hetente hajat festeni, drága mulatság lenne) :(

Szerk.: Nem, nem igaz hogy nem roncsolt. Nagyon is, kb. 5 centit kiirtott a hajvégeimből. Kallosra váltottam és azt sokkal jobbnak is érzem, minden téren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

csakAlice

2013. október 23.

Először is: maximálisan elégedett vagyok a termékkel. nem számítottam rá, hogy mindkét színt meg fogom találni a hajamon (metál rézvörös), hiszen ha két színt összekeverünk, akkor egy harmadikat fogunk kapni, nem igaz? :) viszont, gyönyörű színe lett. Enyhén pirosas, de azért még vörös, igazi "manó-szín" :D kopni szinte alig kopott, megtartotta a színét az újrafestésig (egy hónap), a hajam nem lett száraz tőle, sőt, imádtam azt a puha érzést :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

joouyee

2013. szeptember 25.

Aktuális kedvencem a szőke szín-mix. Gyönyörű árnyalatok és nem kopnak le a hajamról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

beautymaniac

2013. augusztus 12.

Étcsokival lett festve a hajam, gyönyörű színe lett, viszonylag tartós volt. Egy dobozzal derékig érő hajat is be lehet festeni. Puha lett tőle a haj, maximálisan ápolta! Ahhoz képest, hogy bolti hajfesték, nem rossz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

skin

2013. július 15.

Kipróbáltam a metál króm árnyalatot. Fodrász kente fel , tökéletesen sikerült, a tövet is befogta a festék ,de a színe köszönőviszonyban sincs azzal ami a dobozon van. Nem tudom, ki hogy van vele én elsősorban megnézem a teszt színeket és ha nem is reménykedem abban ,hogy ugyanolyat kapok ,de azért abban igen, hogy hasonló lesz az eredmény . Ebben az esetben inkább egy talán jégszőkébe hajló árnyalat született ami pozitívum , hogy a mix azért megvan, mert melíros hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 15.

gyongyi85

2013. július 12.

Nekem nagyon nem jött be ez a hajfesték (1-13)!Nem fogta be egyáltalán a hajamat,a lenövés ugyanúgy meglátszódik,mint hajfestés előtt.Nem tudom mi okozhatta a problémát....számomra csak pénzkidobás volt!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

gabi03

2013. június 20.

Évekkel ezelőtt festettem a hajam,de akárhányszor barnát akartam,mindig nagyon sötét lett és lett egy vörös fénye,amitől elment a kedvem a festéstől,most egy fodrász baki miatt muszáj volt,megint festenem...én pozitívan csalódtam!!!Ez az első olyan hajfesték(5-85),amivel sikerült tényleg barna hajat elérnem,nem lett vörös fénye vagy majdnem fekete színe! Ez BARNA!!Már 2 hete festettem és nekem nem kopik a színe,nem szárította ki a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

anna.95

2013. május 28.

Én is a metál aranybarnát, nekem szép színt adott ki, tetszik. Talán egy ici-pici sötétebb mint vártam de pl. ma mostam hajat és már jobban hasonlít a képen látható színre. Nekem tetszik. Most a mogyoróbarnát szeretném majd kipróbálni mert nagyon tetszik és a csajnak a képen is olyan göndör haja van, mint nekem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology