Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Samponok

Micellás sampon normál hajra gyengéden tisztítja a hajat és felfrissíti fejbőrt.

Szilikon-, parabén-, ásványi olaj és mesterséges színezék mentes

kittihnl

2019. szeptember 20.

hàààt... az amúgy katasztrofális 2 nap után ismét hajmosásra érett hajamon se nem rontott, se nem javított.. keresek tovább

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Jucuus

2019. szeptember 17.

Kellemes illatú, géles állagú sampon, egész jól tisztít, könnyen kilehet mosni a hajból. Nem zsírosodott extrém gyorsan a hajam az első használat után, bár eddig még csak kétszer használtam. Megelőlegezem neki az öt csillagot. :D

Update: sajnos viszket ettől a sampontól is a fejbőröm, pedig úgy szerettem volna, ha ez végre beválik. :( de az illata, állaga szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Bernicream

2019. augusztus 19.

Nekem nagyon tetszik, nagyon jó illata van, jó az állaga jól habzik, és szilikon mentes még épeszű árban. A balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

HFanni95

2019. július 29.

Rengeteg sampont teszteltem már, ennek a géles állaga fogott meg. Nagyon jól tisztít, viszont a heti 2-3 hajmosást nem tudtam kitolni vele. Szeretem benne, hogy tartós és finom illata van. Az elején jól dúsította a hajam, viszont több használat után ez a hatása szépen elmúlt, sajnos.. Pedig azt hittem megtaláltam a számomra legjobb shampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

reikaa

2019. július 1.

Update:
Le kell sajnos pontozzam, mert egy idő után elkezdett tőle nagyon viszketni a fejbőröm és nekem is zsírosította a hajam. Kár érte mert az első pár alkalommal nagyon jól működött - lehet hogy csak placebo?:D - és az illatát is szerettem.

Nagyon jól tisztít, tényleg friss érzetet hagy maga után. Nem zsírosít, sőt talán még jobban is bírja a hajam a két hajmosás közötti időszakot. A kellemes illata nagyon sokáig megmarad, amit eddig egy samponnál sem tapasztaltam. A flakon negyedét használtam el, eddig szuperül teljesít, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Update:

Csipi90

2019. április 6.

Kipróbáltam, vettem egy flakonnal, megtetszett ez a kis friss géles micellás állag, gondoltam hátha valami jó cucc és nem zsírosodik majd annyira a hajam, mint a megszokott samponomnál, jó lesz majd egy kis változatosság.
Szerintem hamarabb zsírosodik a hajam, mint a L’Oréal total repair samponomnál, igaz az egy krémes, igénybe vett hajra való, de még ennek ellenére is szerintem egy nappal tovább ki tudom tolni a hajmosást, mint ezzel a géles samponnal.
Az illata tényleg napokig érezhető a hajban, de szerintem ez nem olyan fontos tulajdonság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

ALettah

2019. március 6.

Nekem nagyon tetszik ez a sampon. Az én hajam egyenes szálú, puha de viszonylag dús, és közepesen hamar zsírosodik. Nincsenek különösebb problémáim vele, de úgy voltam a samponokkal, hogy nagyjából mindegy, mit használok, ugyanaz az eredmény.
Ez a Syoss cucc kiemelkedik a többi közül, nagyon szépen és kíméletesen tisztít, jó az illata, és még másnap is frissen mosottnak tűnik a hajam vele. Nem tragédia kifésülni akkor sem, ha nem használtam balzsamot. A hajam fényesebb és kellemesebb tapintású, mint általában.
Még csak a flakon felénél vagyok, de szerintem új kedvencet avattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Még csak a flakon felénél vagyok, de szerintem új kedvencet avattam.

96viktoria

2019. február 13.

Hát sajnos nekem nem vált be ez a sampon, nagyon száraz és gubancos lett tőle a hajam és ráadásként még viszketett is tőle a fejbőröm😤
Egyetlen pozitívuma, hogy jó az illata és benne marad a hajban következő hajmosásig, de ugye nem az illata miatt vesszük legfőképpen a sampont...🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid