Syoss

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon gyorsan zsírosodó hajra, frissességet kölcsönöz a hajnak. Szilikonmentes.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anndee

2022. február 27.

Eddig nincs túl sok jó tapasztalatom a Syoss termékeket illetően (legalábbis ha a samponokról van szó), így kicsit tartottam ettől a szárazsampontól, de végül beadtam a derekamat :D Az illata nekem kicsit citrusos,és talán ez az első, amitől nem fulladt meg a párom :D Bár még csak egyszer használtam, de nekem Batiste-feelingem van, egyelőre egész jó kis szárazsampon ez. Ha esetleg változna a véleményem,akkor update-elek,addig is adok neki egy kezdeti 4 csillagot :D

Update 2020.01.29.
Lassan 1 éve írtam itt véleményt, és azóta sem váltottam hosszabb távra szárazsampont :D Az eurósban tök jó áron lehet kapni (990 Ft),és a fenti véleményemet sem változtatnám meg túlságosan. Szeretem az illatát is,a hatását is,no meg a hajam tapintása se túl kemény tőle,úgyhogy megkapja az 5. csillagot :D

Update 2. 2022.02.27.
Sokszor kísérletezek, de azóta is ez a kedvencem,mindig van egy tartalékban a nehéz helyzetekre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Update 2020.01.29.

Update 2. 2022.02.27.

Liara0826

2021. december 6.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Nem vagyok híve a száraz samponoknak, nem is használtam még sokat, de néha (párhavonta egyszer) szükség lehet rájuk. Ez volt a boltban akciós és ezt az árat korrektnek találtam, syoss terméket már próbáltam és rá volt írva, hogy szilikonmentes.
Tényleg javít a nagyon zsíros, lelapult hajon, de nem annyira friss hatást eredményez. Nekem nem maradt fehér a vörös hajam, de nem is olyan szép a fénye, ami annyira nem zavart mondjuk.
Ami viszont ok, hogy többé ne vegyem újra, hogy csípi a fejbőröm. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom, fújástól mosásig irritálja a fejbőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

diahlin

2021. szeptember 12.

Nekem fehér és fénytelen marad a szőkített hajam ettől a szárazsampontól. Még jó, hogy ráírták a flakonra, hogy nem hagy nyomot - hozzáírhatták volna azt is, hogy ha mégis, az nem az, aminek látszik :D Egyszer használtam, akkor is inkább gyorsan megmostam a hajam, mert vállalhatatlan volt. Alapból szeretem a Syoss termékeket, de ez kuka. Nekem szárazsamponból eddig csak a COLAB jött be, kár, hogy kevés helyen kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

2021. szeptember 5.

Keratinos hajegyenesítés után vettem, hogy a kötelező 3 nap mosás-mentességet kibírjam. Ha túl közelről fújom (az ajánlott 20 cm-n belül), akkor fehér réteget hagy a hajon, de így is kifésülhető belőle. Ha jól fújom, akkor teljesen jól működik. Szépen kikefélhető, az illata nekem kifejezetten tetszik. A haj persze picit fénytelen lesz tőle, de inkább ez, mint a zsíros csillogás...1-2 napot simán lehet vele nyerni. Megtartom, és szerintem újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Lizzie888

2021. május 21.

Az illata kevésbé tetszik mint az anti grease változatnak, de amúgy jól teszi a dolgát, és nem hagy hátra fehér port mint pl. a Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 21.

hadri

2021. május 11.

A legjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Rengeteg félét próbáltam Batiste, Aussie, Balea, Isana, Avonos...,de ez az egyetlen aminél azt látom hogy tényleg csinál is valamit, segítségével egy-két nappal el tudom tolni a hajmosást. Nagyon jó az illata, sötét hajon sem hagy foltot, nem lapul le tőle a hajam és még szilikon mentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

JErzsi

2021. április 4.

Elöljáróban tudni kell, hogy ahol élek, vidéken nem nagyon lehet szárazsampont kapni. Így esett, hogy ő jött velem haza kivételesen a kedvenc Batiste szárazsamponom helyett. Ennek ellenére nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon kellemes, friss és hosszantartó, egyáltalán nem fullasztó. Szépen teszi a dolgát is, frissen mosott hatást kelt, nem hagy fehér foltokat sem. Ki merem jelenteni, hogy számomra van olyan jó, mint a Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

CsVGabi

2020. november 26.

Igyekszek nagyon keveset használni száraz-sampont, de néha rászorul sajnos az ember lánya. Kb. a flakon felét fújtam el eddig (tényleg ritkán használom, kb havonta 1 alkalommal)
Valóban "friss" érzeted ad, de sajnos ez nem tart ki túl sokáig. Napokkal nem hiszem, hogy el tudná tolni a hajmosást.
Az illata egészen "üde", nekem tetszik.
Ha jól felrázom, nem hagy fehér hintőpor réteget a hajon.
Annak, aki heti többször használ száraz-sampont, szerintem nem éri meg anyagilag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Az illata egészen "üde", nekem tetszik.
Ha jól felrázom, nem hagy fehér hintőpor réteget a hajon.

angi009

2020. május 29.

Nem szeretem. A volumenes kék színűt használtam évekig, de nem találom hónapok óta sehol, ezt vettem meg helyette, bízva a márkában, de nagyon nem. Fehér lesz tőle a hajam és ettől a fehérségtől nem tudok úgy megszabadulni, mint más szárazsamponok esetében, olyan mintha egy lisztes zsékba dugtam volna a fejemet. Ezt leszámítva zsíros állagú hajon tényleg segít, de a PURE névtől várt frissességet sem adja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Asztraia

2020. március 4.

Nekem eddig bejött...nem fulladok az illatától, tök jó friss hatású lesz tőle a hajam, amit még aránylag könnyen lehet formázni.
Akciósan érdemes belőle betárazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Akciósan érdemes belőle betárazni.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.