Syoss

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon gyorsan zsírosodó hajra, frissességet kölcsönöz a hajnak. Szilikonmentes.

Vegán

Ár: 800 , Eladó: Rencsi9
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás, futár/ csomagpont, személyes átvétel

Lizzie888

2021. május 21.

Az illata kevésbé tetszik mint az anti grease változatnak, de amúgy jól teszi a dolgát, és nem hagy hátra fehér port mint pl. a Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 21.

hadri

2021. május 11.

A legjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Rengeteg félét próbáltam Batiste, Aussie, Balea, Isana, Avonos...,de ez az egyetlen aminél azt látom hogy tényleg csinál is valamit, segítségével egy-két nappal el tudom tolni a hajmosást. Nagyon jó az illata, sötét hajon sem hagy foltot, nem lapul le tőle a hajam és még szilikon mentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

JErzsi

2021. április 4.

Elöljáróban tudni kell, hogy ahol élek, vidéken nem nagyon lehet szárazsampont kapni. Így esett, hogy ő jött velem haza kivételesen a kedvenc Batiste szárazsamponom helyett. Ennek ellenére nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon kellemes, friss és hosszantartó, egyáltalán nem fullasztó. Szépen teszi a dolgát is, frissen mosott hatást kelt, nem hagy fehér foltokat sem. Ki merem jelenteni, hogy számomra van olyan jó, mint a Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

CsVGabi

2020. november 26.

Igyekszek nagyon keveset használni száraz-sampont, de néha rászorul sajnos az ember lánya. Kb. a flakon felét fújtam el eddig (tényleg ritkán használom, kb havonta 1 alkalommal)
Valóban "friss" érzeted ad, de sajnos ez nem tart ki túl sokáig. Napokkal nem hiszem, hogy el tudná tolni a hajmosást.
Az illata egészen "üde", nekem tetszik.
Ha jól felrázom, nem hagy fehér hintőpor réteget a hajon.
Annak, aki heti többször használ száraz-sampont, szerintem nem éri meg anyagilag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Az illata egészen "üde", nekem tetszik.
Ha jól felrázom, nem hagy fehér hintőpor réteget a hajon.

angi009

2020. május 29.

Nem szeretem. A volumenes kék színűt használtam évekig, de nem találom hónapok óta sehol, ezt vettem meg helyette, bízva a márkában, de nagyon nem. Fehér lesz tőle a hajam és ettől a fehérségtől nem tudok úgy megszabadulni, mint más szárazsamponok esetében, olyan mintha egy lisztes zsékba dugtam volna a fejemet. Ezt leszámítva zsíros állagú hajon tényleg segít, de a PURE névtől várt frissességet sem adja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Asztraia

2020. március 4.

Nekem eddig bejött...nem fulladok az illatától, tök jó friss hatású lesz tőle a hajam, amit még aránylag könnyen lehet formázni.
Akciósan érdemes belőle betárazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Akciósan érdemes belőle betárazni.

anndee

2020. január 29.

Eddig nincs túl sok jó tapasztalatom a Syoss termékeket illetően (legalábbis ha a samponokról van szó), így kicsit tartottam ettől a szárazsampontól, de végül beadtam a derekamat :D Az illata nekem kicsit citrusos,és talán ez az első, amitől nem fulladt meg a párom :D Bár még csak egyszer használtam, de nekem Batiste-feelingem van, egyelőre egész jó kis szárazsampon ez. Ha esetleg változna a véleményem,akkor update-elek,addig is adok neki egy kezdeti 4 csillagot :D

Update
Lassan 1 éve írtam itt véleményt, és azóta sem váltottam hosszabb távra szárazsampont :D Az eurósban tök jó áron lehet kapni (990 Ft),és a fenti véleményemet sem változtatnám meg túlságosan. Szeretem az illatát is,a hatását is,no meg a hajam tapintása se túl kemény tőle,úgyhogy megkapja az 5. csillagot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Update

Andy88

2019. június 17.

Nos, talán én vagyok az egyetlen, akinek bevált ez a szárazsampon? :)
Az első pozitívum az illata... nem lesz tőle ultrabüdös a hajam, mint a többitől.
A második a hatása: felfrissíti, különválasztja a hajszálakat, mintha frissen mostam volna. És mintha simább, selymesebb is lenne tőle a hajam.
Igaz, hogy 2 napos hajra fújtam, és lehet, hogy a zsírosabb tincsekkel nem tud mit kezdeni?
Az ára sem vágott földhöz, főleg hogy Joy kuponnal vettem.
Szóval megérdemli az 5*- ot, de azért ha van változás, updatelek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nos, talán én vagyok az egyetlen, akinek bevált ez a szárazsampon? :)
Az ára sem vágott földhöz, főleg hogy Joy kuponnal vettem.
Szóval megérdemli az 5*- ot, de azért ha van változás, updatelek! :)

Zsofii88

2019. április 24.

Életem első szárazsamponja volt nemtudtam mit várjak tőle,hogy kéne használjam. Már kb 2 hónapja barátkozok vele,de semmi. Próbáltam keveset fújni,próbáltam sokat...semmi.
Lehet én vagyok nagyon kezdő,de azon kívül hogy jó illatú lett a hajam,a zsírossággal semmit nem kezdett...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

sumire0

2019. április 21.

Működni valamilyen szinten, működik, de annyira nem hogy újra vegyem. Az illata se annyira maradandó élmény sajnos. A hatása pedig nem túl tartós. Loreal magoc shampoo jobb (szvsz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide