Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja a normál és a vastagszálú hajat és fejbőrt , a táplált, sima hajért és a szálló hajszálak kontrolljáért.

Szilikon, parabén, ásványi olaj & mesterséges színezék mentes.

emese98

2019. május 19.

Nekem nagyon bevált az első flakon, szép puha lett tőle a hajam, és tiszta a fejbőröm. Remélem ez így is marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

f.eniko

2019. május 18.

Nekem nagyon nem vált be. Megpróbáltam saját balzsamjával illetve drágább árkategóriás balzsammal is, de az eredmény mindenhogy kezelhetetlen haj lett😰 alig habzott és már amikor leöblítettem a sampont éreztem hogy tiszta gubanc a hajam. A párom elhasználta, neki jó volt, ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

szabocinti93

2019. május 18.

Nagyon szerettem. Az első flakon elhasználása után újra vettem. Olyan korpás lett a hajam mint az előtt sose. Ez a láthatóan nagy korpák :( Csalódás...:( Újra visszatérek az örök klasszikus Head&Shoulders-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

zsoffyy

2019. május 16.

Kb. 1 hónapja használom. A legnagyobb pozitívum, hogy nagyon nagyon puha lesz tőle a hajam, ami tart is, vagyis két hajmosás között is szuper. Az illata nekem semleges, és valóban kicsit gubancolódik az én hajam is tőle, de nem zavaró. Én is éreztem hajvasalásnál, hogy könnyebb is vasalni és egyenesebb is marad párás időben. Kicsit viszont zsírosabb a hajam, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Barbi5

2019. május 10.

Már két hete biztos használom, nekem nagy csalódás. Vékony szálú töredezésre hajlamos szőke hajam van. Magában a sampon szárít és olyan csomók keletkeznek a hajamban amit alig tudok utána kibogozni még kifésülő sprayvel is. Úgy érzem megtisztítja a hajam de balzsam nélkül száll össze vissza és kezelhetetlen, balzsammal pedig olyan mintha máris zsíros lenne..Második napra már teljesen "vizesen" zsíros a hajam de az alja serceg annyira száraz. A balzsamját meg sem próbálom inkább mert úgy érzem az is csak pénzkidobás lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

ziza27

2019. április 2.

Eddig háromszor használtam. Nem száll a hajam utána, szépen ki lehet vasalni és tartja is az egyenességet. Jól habzik, nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Andika1601

2019. március 28.

nagyon jó sampon jól tisztít nem zsírosít abszolút kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

nagyon jó sampon jól tisztít nem zsírosít abszolút kedvenc

Renus

2019. március 10.

Ma használtam először, eddig tetszik a hatása.
Az illata szuper, remekül habzik és tisztít.
Szép fényes lett tőle a hajam, meglátjuk hogyan teljesít a továbbiakban.
Erős 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ma használtam először, eddig tetszik a hatása.
Az illata szuper, remekül habzik és tisztít.
Szép fényes lett tőle a hajam, meglátjuk hogyan teljesít a továbbiakban.
Erős 4 csillag.

Ingrido

2019. március 9.

Áttetsző, kicsit kocsonyás állagú. Remekül habzik, és kivételesen jó érzés vele hajat mosni, felfrissíti a fejbőrt, egyszerűen tiszta érzetet ad. De! Valahogy elnehezíti a hajat harmadnapra. Szárazabb, paróka-szerű lesz a mosás utáni harmadik napon a haj, elveszíti a formáját a frizura. Még ismerkedünk, megpróbálok ápolókkal segíteni a hajamon, mert akkora élmény a hajmosás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Panda

2019. március 6.

Tényleg egy elég jó sampon az árkategóriájában.
Már a felét elhasználtam hosszú,hullámos vastag szálú száraz hajra.
Úgy vagyok vele, mivel nem bántó az illata, sőt kellemes, jól habzik egy második alternatívának talonban fogom tartani,
viszont 4 naponta hajat kell mosnom ha ezt használom az eddigi 6 nap helyett és valahogy 2 nap múlva nem olyan tiszta a fejbőröm- vagy nem is tudom ezt megfogalmazni de nem az igazi így visszatérek az Aussie-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Tényleg egy elég jó sampon az árkategóriájában.
Már a felét elhasználtam hosszú,hullámos vastag szálú száraz hajra.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid