Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja a normál és a vastagszálú hajat és fejbőrt , a táplált, sima hajért és a szálló hajszálak kontrolljáért.

Szilikon, parabén, ásványi olaj & mesterséges színezék mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Hanna06

2021. november 5.

Nem vált be. Hajmosás után száraz lesz tőle a hajam, hiába használok hajpakolást, hajolajat is, pedig ezektől (ha másik samponnal kombinálom őket) puha lesz a hajam. Elhasználom felváltva egy másikkal, de semmiképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 5.

Pappetra99

2021. június 9.

Mielőtt megvásárolok egy terméket mindig gondosan utána nézek, hogy számomra megfelelő lesz e. Szerencsére eddig csak párszor nyúltam mellé és ez a termék pont ilyen. Számomra nem nyerte el a tetszést. Olyan érdes lett tőle a hajam viszont két nap után borzalmasan bezsírosodott , mind ezek mellet nagyon össze is gubancolta a hajamat. Sajnos ez nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

Aprilla

2021. május 1.

Nekem is viszket tőle a fejbőröm. Eddig akármelyik Syoss sampont használtam mindegyiktől viszket és korpásodik a hajam. Egyébként nincs szükségem rá, de dúsabb hatást kelt a hajam a használata után

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

clark

2021. április 12.

Rövid hajon használva átlagos érzetet adott, szerintem jól tisztított. Ígéretes volt a "pure" formula miatt de nekem nekem valami miatt mégis viszketett a fejbőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Masnilány

2021. február 20.

A tudatos arcápolás mellett próbálok most már a hajamnál is odafigyelni, hogy mit kenek.
Jó, tudom, szulfátos, az annyira nem oké, de én inkább most erre a micella témára mentem rá. Egyébként nem is ezt akartam megvenni, de ez volt csak az üzletben, gondoltam a micella az micella, tökmindegy (aztán lehet, hogy tényleg :D)
Szóval az volt a gondolatmenetem, hogy szerettem volna egy olyan előmosós sampont, amivel szépen le tudok takarítani a hajamról mindent, hogy aztán utána már jöhessen az aktuális kedvenc samponom, meg a pakolásom.
Eddig úgy néz ki bejött a gondolat, öblítés után éreztem, hogy a hajam totál csikorgóan tisztára mostam, utána a samponom meg a balzsamom sokkal jobban beszívódott.
Szerintem ezek a micellás samponok erre valók, én legalábbis ezt a metódust tartom logikusnak, ha mindkétszer csak ezzel samponoznék, tuti kiszárítaná még az agyvelőm is.

Update: Nem vált be, pedig annyira elhittem, hogy ez így király lesz. Minden második mosáskor vetettem be, egy idő után borzasztóan szárított így is, pedig ugye csak előmosónak használtam. Nem dobtam ki, most ezzel mosom a hajkeféim, patikára lepucolja őket :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Melanie12

2021. január 7.

Nagyon szeretem, külön fontos volt, hogy a hennázott hajam szeresse. (a henna nem szereti a parabént és a szilikont, ezért mentes sampon kell.) Miután ráuntam kicsit a biosamponokra, kerestem valami más illatot és ez bejött. A hajam állaga csodaszép, mosás után a kevés hajam is soknak látszik, a hajszínemet pedig megőrzi, így simán tudom a hennás festés mellett használni. Egyedül azért adtam 4 csillagot, mert mintha egy picit hamarabb zsírosodna a hajam tőle, de mondjuk a harmadnap az szerintem mindenkinek gáz már. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

aquana

2020. december 2.

Na ez a teljesen átlagos sampon. Rövid hajam van, minden nap használtam - az előző napi hajzselét és egyebeket kiszedte gond nélkül, de mivel havonta visszavágatom a hajamat pár centire, nem tudok nyilatkozni arról, hogy hosszú hajra milyen. Mindenesetre a végére már nagyon untam, de legalább korpás nem lettem tőle. Sampon, na.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

Anika1993

2020. november 3.

Nekem eddig ez a legjobb a Syoss samponok közül amit próbáltam, szépen tisztít és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

pixiee

2020. október 12.

Fú ez valami borzalom (sajnos) :(. Tényleg nagyon kiszárítja a hajat és összegubancolja. Nekem borzasztóan gyorsan zsirosodott tőle a fejbőröm és korpák is jöttek elő pedig nálam ez nem jellemző. Tény, hogy nehezen habzik, de az szerintem nem zavaró annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Hadrus

2020. október 7.

Nekem nem vált be, összeragasztotta a hajam. El sem használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Nekem nem vált be, összeragasztotta a hajam. El sem használtam

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil