Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja a normál és a vastagszálú hajat és fejbőrt , a táplált, sima hajért és a szálló hajszálak kontrolljáért.

Szilikon, parabén, ásványi olaj & mesterséges színezék mentes.

Ár: 1500 Ft + szállítás , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
fblnk

2020. január 14.

Iszonyatosan kiszárítja a hajamat mosás közben, és még nagyon durván össze is gubancolja. Sok, vastagszálú hajam van, de elvileg erre is való pont ez a termék...El fogom használni, de ezek után messzire elkerülöm, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

sziszoka

2019. december 16.

Szeretem,több flakonnal elhasználtam már.Alaposan tisztít,szép fényes a hajam tőle.Kiadós mennyiség,kevés kell belőle ,jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Ewcsi

2019. december 1.

Hát csak azért adok 2 csillagot mert puha és fényes lesz a hajam tőle, bár lehet hogy az is inkább a balzsamtól...Én azért vettem, hogy ne szálljon annyira a hajam. Konkrétan jobban száll tőle mint előtte. Mondjuk kételkedtem benne hogy jó lesz nekem, mivel nincs benne szilikon, és azokkal én eddig mindig pórul jártam, de összességében szerintem nem ér ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

tabi96

2019. november 28.

Szép csomagolás, kellemes illat. PONT.
Sűrű vastag hajamat nagyon elnehezíti, kifésülni lehetetlen. + sokat kell használni belőle, hamar fogy, alig habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

Szép csomagolás, kellemes illat. PONT.

Picur0731

2019. november 28.

Nekem nagyon bevált ez a sampon a balzsamjával együtt. Jól tisztít, jó a habzása és az illata is. A balzsamja is szuper legalábbis az én hajamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

felicity94

2019. október 2.

Nekem nagyon nem vált be. Nehézkes használni, mert alig habzik és nagyon szárítja az egyébként vastag szálú hajam, ráadásul extrém módon gubancolódik tőle. Hamar fogy, hiába a nagy kiszerelés... de mivel egyszerűen nem habzik, muszáj sokat használnom belőle, hogy érezzem a kellő tisztító hatást. Ha már ennyi pénzt kiadtam érte, lassan elhasználom, de nagyon nem szeretem. Az illata kellemes, de kb ennyi a pozitívum. Durván túlárazott, kritikán aluli minőségű termék. Szinte bármelyik olcsó sampon többet tud ennél, most nagyot csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

k.boglarka

2019. július 25.

Nagyon jó ez a sampon, szépen megtisztítja a hajam, jól habzik. Nem zsírosítja. Ami külön tetszik, hogy a hajmosás után 1-2 nappal is érzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

nicolebunny

2019. július 12.

Nekem vékonyszálú, hullámos, töredezésre hajlamos hajam van, a fejbőröm pedig nagyon száraz. Ez a sampon egyelőre úgy tűnik, hogy beválik. Engem először a flakon fogott meg nagyon, illetve a reklámjuk, amikor pedig megéztem az itteni véleményeket, eldöntöttem, hogy teszek vele egy próbát. Sajnos én teljes áron vettem meg, majd másnap láttam, hogy legalább 500 Ft-tal kevesebb az ára akciósan, de sebaj :) Az illata nagyon-nagyon jó, kevés is elég belőle, mert nagyon habzik. Én évek óta szilikonmentes sampont és balzsamot használok, így nekem abszolút nem volt sprőd érzetű a hajam mosás után - persze mindig használok szilikonmentes balzsamot. Nagyon jól tisztít, nagyon tiszta a fejbőröm mosás után. Az illata napokig megmarad a hajamban. Mindig hagyom a hajam magától megszáradni, nekem nagyon loknisan szokott alapból, de amióta ezt használom, kicsit lazábbak a hullámaim, és másnap könnyebben is ki tudom vasalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

ziera

2019. június 1.

Nagyon nehezen találok rá arra a bizonyos samponra! Nos ő nagyon közel áll hozzá, de mégsem alakult ki szerelem köztünk, ezért a 4 csillag. Az ígéretét beválltja! De... Szuper illata is van, ez is rendben. Viszont azért hogy igazán puha legyen a hajam tőle én kombinálom balzsammal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Timi0102

2019. május 29.

Egy ideje már használom ezt a sampont és imádom. Gyönyörű fényes és hihetetlenül puha lesz tőle a hajam. Az illata fantasztikus és egészen a következő hajmosásig tart. Emellett abszolút betartja az ígéretét és kontrollálja a szálló hajat. Ki akarom próbálni a többi fajtáját is, de ez mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid