Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. március 1.

Kategória:   Samponok

Micellás sampon vékonyszálú hajra. Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt. A légies dússágért és rugalmasságért.

Szilikon-, parabén-, ásványi olaj és mesterséges színezék mentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gica81

2024. március 30.

A jó illatán kívül semmi pluszt nem adott. Az én hajamat elnehezítette. Hajmosásnál sok kellett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 30.

vivcs1

2024. március 2.

Nem csodaszer, illata egészen jó ám nekem zsírosította a hajamat nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

Nem csodaszer, illata egészen jó ám nekem zsírosította a hajamat nagyon.

ajazmin30

2023. december 20.

Nekem 1 hónap után szárította nagyon a fejbőröm, ezért tovább adtam édesanyámnak, akinek viszont épp hogy mindig lelapította a haját. Nem használtuk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 20.

btia826

2023. november 15.

Nem rossz, de van nála jobb. Negatívuma, hogy elég híg, így gyorsan fogy, és kicsit szárít. De legalább nem viszket tőle a fejbőr. El lehet használni, korrekt sampon, de annyira nem lett kedvenc hogy újravegyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 15.

fatime

2023. május 24.

Nagyon hasonlít a niveás micellás samponra amit hiába keresek hónapok óta nincs. Örömmel olvastam hogy ez is micellás, tehát reménykedtem benne hogy hasonló lesz mint a nivea. Még csak pár alkalommal használtam de nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű töle a hajam, nem viszket a fejbőröm, és könnyű kimosni a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 24.

bebecske22

2022. szeptember 19.

Már 1-2 éve ezt a sampont használom, illetve mindig visszatérek hozzá, mert a vékony szálú hajamat nem nehezíti el. Kb. 3 naponta szükséges újra hajat mosnom, ami jónak mondható, mert találkoztam olyan samponnal, amitől már másnap totál bezsírosodott... Jó a habzása, jól tisztít, az illata valóban eléggé erőteljes, bár engem nem zavar. 4*, mert biztos, hogy van nála jobb, de egyelőre drogériás viszonylatban nálam első helyen végzett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

ylexe

2022. június 28.

A rózsaszín társához hasonlóan ez is korrekt termék, szeretem. Alaposan tisztít, bajt nem csinál. Szerintem nem erős és nem is fodrászatos az illata, de mások vagyunk. 😊 Szívesen újraveszem ezt is bármikor. A rózsaszín épp nem volt, azért vettem meg ezt a változatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 28.

tmelcsi73

2022. május 7.

A legjobb sampon amit valaha használtam. Ettől a sampontól megszűnt a fejbőr szárazságom, nem viszket tőle a fejem.Selymes, puha lesz tőle a hajam.Kellemes illata van,szépen tisztít.Sokszor újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 7.

Teokleia

2022. február 8.

Ha látom, hogy itt így lehúzták, nem veszem meg, de rosszul tettem volna, nekem egyelőre bejön. Az összetevői nagyon tetszenek, egész apró adag is kiválóan habzik, jól tisztít. Az illatát nem szeretem, a gyógynövényes szolid megszokottsághoz képest ez szaglik mint egy fél fodrászat, és számomra nem kellemes módon, de nem hozhatok fel ellene mást. Meglátjuk, meddig bírja vele a hajam.
Update 2 héttel később: a volume tényleg megvan, meg kell adni. Lelapulós, könnyen zsírosodó hajam van - ugyan a zsírosodást addig bírja, mint a többi samponnal (3-4 nap), de mosás és száradás után a hajam szép tartással bír vagy egy napot. Ilyet még egy sampon sem tudott, úgyhogy megadom az 5 csillagot.
Update 1 évvel később: átállok a cruelty free márkákra, így ezt le kell tennem. Hiányozni fog, csodás volument adott a hajamnak, szerettem, bár a vége felé kicsit már szárította a hajam. Ha nem találok nagy szerelmet, visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Dephiinia

2021. október 14.

Jó ideje ezt használom már (kb 2 éve). Korábban valamilyen másik (szőke hajra való) samponnal együtt, az utóbbi pár hónapban önmagában. Nagyon jól tisztít, igazán tisztának érzi az ember utána, nem hagyja meg azt a tipikus "selymes" réteget a hajon. Nem nehezíti el, nem zsírosít, illata kellemes. Volument ugyan nem növel (szerintem egy sampon sem tud), de mivel nem lapítja el hajat, valamivel valóban dúsabbnak tűnik. Ami az előnye volt viszont az a hátránya is ennyi idő után: elkezdte szárítani a hajam. Mostmár balzsamot is használok mellé, de a festett szőke hajam így is fénytelen, száraz. Eljött az idő, hogy váltsak egy időre, de szerettem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.