Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Kategória:   Samponok

Micellás sampon vékonyszálú hajra. Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt. A légies dússágért és rugalmasságért.

Szilikon-, parabén-, ásványi olaj és mesterséges színezék mentes

Alaya

2019. május 26.

Mostanában csak Syoss sampont használok, általosságban meg vagyok elégedve velük, ahogy ezzel is. A hajam gyorsan zsírosodó, és hamar le is lapul, mind a két problémát kezeli. Az ára kedvező, és majdnem mindenhol kapható, így könnyen beszerezhető. Az illata kellemes, az állaga sűrű, és szuperül habzik is. Pár percig hagyom a hajamon, hogy kifejtse a hatását. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

szaboaniita

2019. május 19.

Nagyon sok sampont próbáltam már mindig mást veszek, mert keresem az igazit. Úgy tűnik most megtaláltam. Sajnálom hogy sok embernek nem jött be, nekem a gyorsan zsírosodó hajammal csodát tesz. Nem szeretem ha túl selymes a hajam, szeretem ha van egy kis tartása és a sampon tökéletesen hozza ezt. Vele is két naponta mosok hajat (bár mostanában előfordult hogy inkább három), a lényeg hogy eddig ezzel a samponnal bírta a legtovább a hajam. Most kezdtem el használni a második flakonnal, de már meg van a harmadik is!:) Nálam 5 pontos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

blondie95

2019. április 30.

Ugy erzem nekem most meg kell verdjem... Tokeletesen tisztit, szuperok az osszetevoi, nem gubancolodik a hajam (holott megjegyzem en mar csak samponnal mosom, megcsak pakolast sem hasznalok!!), nem zsirosit, konnyen kifesulheto. Mi kell meg?
Egy csillagot levonnék (bar nem teszem) de csak is kizarolag mert hu de dus nem lesz tole a hajam. Mondjuk az enyem annyira vekonyszalo es hosszu h ezen mar meg sem lepodok. Nagyon orulok, h egyre tobb drogerias marka valasztja a tisztabb osszetevoket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

avalanche

2019. április 21.

Sajnos nekem sem vált be ez a sampon. Bár azt éreztem, hogy brutálisan megtisztítja a hajamat, de semmi más pozitívumot nem tapasztaltam. Az amúgy is problémás fejbőrömre nagyon rossz hatással volt, a flakon végén már majdnem sebes volt néhány fontban tőle a bőröm. A volumen növelő hatását egyáltalán nem tapasztaltam, semmivel nem volt jobb ilyen szempontból mint bármely más sampon. Nagyon izgatott voltam, amikor megvettem, de biztos, hogy nem használnám újra soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

orchidea8627

2019. március 18.

Sajnos nekem se vált be. Túl folyós, nem elég sűrű gél, így rettentő gyorsan fogy, hiába nagy kiszerelés. Már hajmosás közben érződik hogy szárítja a hajhosszt, másnap meg lehámlik tőle a fél fejbőröm is. Ez tipikusan az a dúsító sampon ami attól dúsít hogy frissen mosva száraz szénaboglya a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

italia

2019. március 13.

Dússágot ígér vékonyszál hajra, de nálam épp az ellenkező hatást érte el. Lelapít, zsírosít, a hajam szinte kezelhetetlenné vált tőle. Több esélyt is adtam neki, hátha megszokja a hajam, de sajnos el kell búcsúznunk egymástól :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

AndreaU

2019. március 11.

Illata jó, viszont nagyon szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Illata jó, viszont nagyon szárít.

ccvc

2019. február 25.

akartam szeretni ezt a sampont de nem jött össze. az én hajamra valahogy nem jó. szépen tisztít az tény, de annyira szárít is vagy nem is tudom. nagyon gubancolja a hajat, össze vissza áll tőle, kifésülés után pedig egy 20 éve használt lószőr partvisra hasonlítok leginkább. nagyon lassan el fogom használni, ha nem ezt használom folyamatosan akkor még elmegy talán... összefogott hajjal, de vissza kell térnem a jól bevált elseve samponomra úgy tűnik. pedig le akartam már cserélni, nem túl jók az összetevői, de egyszerűen nem találom a szebb összetevőjű, hatásos helyettesítő sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid