Syoss

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: ribizli, az összetevőket feltöltötte: vattacukor, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Samponok

Szilikon- és parabénmentes. Intenzív ápolás, védelem a haj elnehezítése nélkül. Használható a normál hajtípusra is, de főként a töredezett, sérült hajra ajánlott.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nizza

2017. december 23.

Nekem néhány éve ez a sampon oldotta meg a borzalmasan kiszáradt fejbőröm problémáját. Véletlenül vettem meg, nem is tudtam, hogy szilikonmentes, csak az tűnt fel, hogy egy használat után megszűnt a viszkető, hámló fejbőröm - amit korábban a bőrgyógyász nizorallal akart kezelni. Azóta ezt használom. Néha felturbózom jojobaolajjal, rozmaringolajjal a puhítás, vérkeringés-élénkítés miatt. Jó nagy adag, sokáig elég. Ha lesz SLS-mentes változata, arra fogok átállni, addig maradok ennél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

sztike

2017. július 10.

Megmondom őszintén, egy oka van annak, hogy a boltból ez jött velem haza: a kiszerelése. Mindig jókat derülök azon a sampon reklámon, hogy "szerezd meg a pasidtól!". Haha, jó vicc. Méghogy a pasimtól. Szerintem babakora óta nem volt saját samponja. Náluk az anyukájától lopja, amióta összeköltöztünk, tőlem. :D Összeköltözéskor először kért az enyémből, a következő hajmosáskor utólag szólt, hogy használt belőle, aztán 2 héttel később már úgy jött ki a zuhany alól, hogy "elfogyott a sampoNUNK". Szóval a hangzatos szlogen nálunk nem egészen jött be, ezért rá kellett jönnöm, hogy egy böszme nagy bödönnel kell mostantól vennem, mert ketten fogjuk használni. Szilikonmentes sampont használok már évek óta, mert a szilikontól hullik a hajam, ez meg elég nagy adag volt ahhoz, hogy kiegyezzek vele. Nekem vagyis nekünk nincs bajunk vele, rendesen tisztít, kellően semleges az illata ahhoz, hogy unisex legyen, nem szárít, nem zsírosít, szóval jó. Meg az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

PaNel95

2017. február 16.

Pár évvel ezelőtt használtam, és nagyon szerettem.
Gyorsan zsírosodó hajam van, és nekem a szárító hatása pont jó volt. Csakhogy akkoriban még nem használtam balzsamot, és a hajvégeimet kicsit kiszárította. A hajvégápoló sem biztos, hogy elegendő balzsam nélkül.
Nem tudom lehet-e még kapni, de szerintem nagyon jó termék (volt).
Jól és könnyen habzott, és könnyed lett tőle a hajam. Kiválóan tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Pár évvel ezelőtt használtam, és nagyon szerettem.
Nem tudom lehet-e még kapni, de szerintem nagyon jó termék (volt).
Jól és könnyen habzott, és könnyed lett tőle a hajam. Kiválóan tisztított.

bviki93

2016. november 7.

Nagyon rossz ez a sampon! :( Legalábbis nekem.. vékony szálú, hosszú hajam van. Évekig szilikonmentes termékeket használtam, így került ez is a kezembe, de a tubus felénél azt mondtam, hogy oké, tovább nem használom ... nagyon durván szárít. Nem szépek az összetevői sem.. rájöttem, hogy nem szeretem a syoss termékeket sajnos, nem barátai az én hajamnak. Soha többé nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

MsKors

2016. július 11.

Évekkel ezelőtt használtam, kb 3 éve. Egész jó volt, bár nem dobtam tőle hátast, többször újra vettem. Én felhígítva használtam, így nagyon sokáig elég volt és kevésbé szárított, bár nem kifejezetten értettem a logikáját miszerint szárította a hajam, a hajtöveim meg marha hamar zsírosodtak. Lusta voltam keresgélni helyette másikat, míg végre rászántam magam és sosem venném már újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

dainthda

2016. április 26.

Életem legeslegrosszabb samponja. Ennél szörnyűbb nincs,
Megvettem, kipróbáltam, másnap tablófotózásra mentem és úgy néztem ki mint aki 2 hete nem mosott hajat.
Zsírosabb lett tőle a hajam mint mosás előtt, de tényleg!
Kukába ment így másfél év után, senkinek nem vált be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Életem legeslegrosszabb samponja. Ennél szörnyűbb nincs,
Zsírosabb lett tőle a hajam mint mosás előtt, de tényleg!
Kukába ment így másfél év után, senkinek nem vált be...

dori96

2016. január 25.

első szilikonmentes samponom volt. a többiek már mindent leírtak. kócosít, gyenge, törékeny lesz tőle az ember haja. én kitartóan használtam hetekig, de nem lett jobb, végül vissza is kellett vágatnom.
ezért elkönyveltem magamban,hogy a szilikonmentes samponok nem jók. aztán egyszer hónapokkal később kiderült,hogy az aktuális sampon amit használtam :szilikonmentes.azóta volt szerencsém több szilikonmentes samponhoz(jelenleg is azt használok), egyiknél se tapasztaltam ilyet, mint ennél a syossnál. számomra a márka eléggé leszerepelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Kittus0723

2015. szeptember 1.

Borzasztóan kiszáradt a hajam tőle.. A fésüléshez szerintem egy tonna balzsam kellett volna mert olyan gubancos, kócos lett ettől a sampontól a hajam.. 1 csillag de ha lehetne minuszos csillag lenne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Szintia55

2015. augusztus 14.

Egyszer probaltam ki eleg is volt nemhasznaltam el
Kiszaritja a hajat osszeragad es kezelhetetlen lesz tole.
Borzalmas teljesitmenyt nyujt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Egyszer probaltam ki eleg is volt nemhasznaltam el
Kiszaritja a hajat osszeragad es kezelhetetlen lesz tole.
Borzalmas teljesitmenyt nyujt

niki123

2015. augusztus 5.

Nekem szinte "kiszárította" a hajam, szörnyű hatást kölcsönzött, nem győztem feltenni pakolást :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.