Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hajápolók

Száraz hajbalzsam, amely 1 extra nap sima és selymes haj, hajmosás nélkül.

Segíti a kifésülést a haj elnehezítése nélkül, nincsenek látható maradványok.

Szilikonmentes.

Danina9592

2021. január 18.

Ez valami borzalmas, semmit érő termék. Nem hogy nem segít, még tovább rontja a helyzetet. Senkinek nem ajánlom! Konkrétan megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Kitts

2020. január 20.

Hát ő valami RETTENET. 1 pontot csak azért kap, mert fehér nyomot valóban nem hagy. Azon kívül viszont olyan, mintha étolajos vízzel spriccelgetném a hajam és várnám, hogy az majd kitolja a hajmosást. (a szaga meg a gyomromból a torkomig tol ki majdnem mást...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

viewxy

2019. október 28.

Hát én szerettem volna a legjobban ha működik, de inkább olyan mintha egy gyenge hajlakkot fújnék a hajamra... Valahogy pont nem ezt ígéri. Göndör a hajam, azért vettem hogy hátha kicsit segít hogy ne szálljon, meg alvas után picit helyre rakni segítene, de nem. Látható maradványok tényleg nincsenek amúgy, azt elismerem neki. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.