Best of Beauty 2019

Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2012. július 9.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Prémium hajrögzítő hab a száraz és igénybevett haj simítása és ápolása mellett elérhető erőteljes tartásért. Ultra erős tartás és természetes fény. Simaság és ápolás a száraz haj számára. Véd a hajszárító melegétől. Könnyebb kifésülhetőség nedves hajon.

Klettika

2016. február 25.

Kipróbáltam.. Tart, de annyira nem ájultam eltőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

Kipróbáltam.. Tart, de annyira nem ájultam eltőle

Nicu

2015. május 25.

Újsághoz volt még nekem is tavaly. Rövidebb volt a hajam, jól formázhatóvá tette, nem ragadt. Az illata viszont annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Jenniii92

2015. február 21.

Újsághoz volt ajándékba, gondoltam kipróbálom. Összeragadt tőle a hajam és még jobban zsírosította. Pozitív hatását nem tapasztaltam. Anyukámnak szintén nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

rosa.love

2014. június 10.

Újsághoz adták ajándékba, gondoltam kuka-kategória. Jézusom majdnem ki is dobtam! Csak azért próbáltam ki, mert épp szem előtt volt a fürdőszoba polcon, de csodás a hatása! Tényleg simít, máskor egy 30fokos rohangálós nap után szanaszét göndörödik a hajam,de most nem tette...balzsamot nem használtam a hajmosáshoz, mégis nagyon puha és fényes a hajam, a hajvasaló is könnyebben csúszott benne. Szép kövér öt csillagot kap, és újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 10.

Misa

2013. október 5.

Olcsón is hozzá lehet jutni (100ftos boltban valami 7-800 Ft), tényleg nem ragad (nem csak ráírták), dúsítja a hajat, gyorsan szárad, de nem túl gyorsan (nem állnak össze kifésülhetetlen tincsekké a hajszálak). Nem szárítja és teszi sprőddé a hajat. Az illata szerintem az a fajta, ami tízből öt embernek tetszik, a másik öt meg utálja, szerencsére én az első csoportba tartozom. Szerintem olyan brutális tartása nincs, de azért valamennyivel tartósabb így egy vasalás vagy egy beszárítás. A betontartás nekem nem is hiányzik, nem szeretek semmit, ami természetellenesen mereven tartja a hajat. Egyébként nagyon örülök ennek a terméknek, már nagyon sok hajhabot próbáltam, aztán évekig semmit, mert annyira nem vált be egyik sem eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

lau0825

2013. március 23.

Nem ragad, fényes és sima lesz a hajam tőle, könnyebben vasalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Nem ragad, fényes és sima lesz a hajam tőle, könnyebben vasalható.

landi

2013. január 10.

Egy flakonnal elhasználtam,szerintem újra fogom venni. Festett,száraz hajam van,amit simitok is hajmosás után,ezért eléggé igénybevett. Ez a hab nem ragad,selymessé teszi a hajat,simitani is jó a használat után. És sokáig kitart,250 ml-es. Némi tartást is ad,de nem beton kemény a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

nyuszko93

2012. november 26.

Nagyon szeretem ezt a hajhabot mivel nem ragad és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Nagyon szeretem ezt a hajhabot mivel nem ragad és az illata is jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.