Syoss

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2016. február 11.

Kategória:   Hajápolók

Volumenizáló kollagén és dúsító spray hajbalzsam. A Syoss Dúsító technológiával és kollagénnel emelő hatást biztosít anélkül, hogy elnehezítené a hajat, hosszantartó lelapulás elleni tartással.

Kataa94

2019. február 3.

Nagyon könnyen kifésülhető a hajam tőle, ami nálam sokat számít, az eddigi spray balzsamjaim rosszabbul teljesítettek e téren. A zsírosodással és dúsítással kapcsolatban nem tudok mit írni, mivel szinte mindennap hajat mosok és lelapuló hajam van. Csodát ez sem művelt, de nem is vártam. Az illata kellemes, nekem megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Serena0123

2018. április 10.

Könnyen kifésülhető, kezelhető lett a hajam. Dúsítást nem igazán észleltem, viszont a hajtövekre fújva kitolta a hajmosást 1-2 nappal. Teljesen megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Laura2000

2018. január 7.

Én nagyon megszerettem, nem zsírosította a hajamat, könnyebben kifésülhető lesz tőle. Nekem megérte ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Csipetke

2017. augusztus 10.

Ez az első syoss termékem amit használok. Tetszik a z illata és a kiszerelése.Nekem használ.Valóban nincs lelapulva a hajam és valóban dúsítja a hajam és kezelhetővé teszi.Nem zsírosodik tőle,finom friss érzetet ad két hajmosás között.A kifésülésben is segít.Nem is kell belőle sok szerintem úgy,hogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Gingerian01

2016. november 2.

Semmit nem csinál :( nagy reményekkel vettem meg mert semmi volumenje a hajamnak, és eddig nem csalódtam a Syoss termékekben....ez viszont életem csalódása. Még szerencse a szerencsétlenségben, hogy féláron vettem glamour-.napokon....zsírosít is. Elfújkáljuk anyuval, de soha többet, maradok a jól bevált Gliss Kur-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

mnikc

2016. február 14.

Sajnos semmi extrat nem vettem eszre , se egy kis volume vagy jobb kifesulhetoseg.. Csak zsirositotta a hajam 😩😩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.