Syoss

Ár:   1211 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   10g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 4.

Kiszerelés:   10g
Kategória:   Hajformázók

Prémium termék az extra erős tartásért. Nagy teljesítményű, könnyű, mikro hajformázó részecskéket tartalmaz. Azonnali volumen a haj elnehezítése nélkül.

flamingo-80

2016. június 25.

Elégedett vagyok a hajtőemelő képességeivel, pont hozza a termkékleírás ígéreteit. Egyszerű a használata, és vékony szálú hajon is szép, dús végeredményt lehet elérni vele. Egyetlen aggodalmam, hogy túl "erősnek" tűnik, mintha nem jönne ki teljesen a hajmosással... Ezért csak alkalmanként merem használni. Fejbőrirritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

ingrid0411

2014. június 27.

Azt, hogy mennyire dúsít azt nem tudom megmondani mert ilyen céllal még sosem használtam. :D Én a babahajamat lapítom le vele. :) Egy keveset eloszlatok a kezemen majd a szoros copfba kötött hajam tetején hátrafelé irányuló mozdulatokkal lesimítom az égnek álló babahajamat. Azért szeretem ezt a port mert meg sem látszik, nem csillog a hajam mintha hajlakkot vagy zselét vagy bármi ilyesmit használnék. Teljesen természetes a hatása, és szerintem még egy picit a zsírt is felszívja így eltolható a hajmosás egy nappal. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

sugarcane

2014. március 16.

Nem igazán hittem benne, de hajtott a kíváncsiság, na meg hogy a hajam állaga mostanában megváltozott: csúszós, lelapuló, tartás nélküli, és ha ráfújok egy flakon lakkot, akkor is fél óra múlva szétmegy a frizurám.
Az árát sokalltam ugyan (1300 Ft körül, és milyen ici-pici), de megvettem.
És... Döbbenet! Formázható, dúsabb hatású, csodás haj a végeredmény.
Nem is hittem a szememnek.
Nagyon, nagyon kevés kell belőle, különben összeragasztja a hajat.
A hatásából másnapra sem veszít.
Nagyon elégedett vagyok vele, és tekintve, hogy nem fogy gyorsan, így az árát is megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 16.

Az árát sokalltam ugyan (1300 Ft körül, és milyen ici-pici), de megvettem.
És... Döbbenet! Formázható, dúsabb hatású, csodás haj a végeredmény.
Nem is hittem a szememnek.
Nagyon, nagyon kevés kell belőle, különben összeragasztja a hajat.
A hatásából másnapra sem veszít.

f.b.

2013. január 21.

Nekem eddig ez bevált, igaz hogy még csak pár alkalommal használtam. Azért voltak kétségeim, hogy beválik e, de meglepő módon nem viszketett tőle a fejbőröm és nem zsírosítja a hajamat! Mondjuk csak két- három rövid sávban szórom rá a hajtövemre és egy kicsit megturkálom a hajamat, hogy jobban elosszon ott ahol akarom, hogy ne lapuljon. Szerencsére 2-3 napig tart a hatása (két hajmosás közötti idő)! Engem eddig meggyőzött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

IzabellaRita

2012. augusztus 11.

Nem szeretnék senkit sem elkeseríteni, de én úgy vettem észre, hogy dúsabb a hajam ha ezt nem használom. A másik meg az, hogy nagyon kell vele vigyázni, nem szabad 'túladagolni' mert könnyen összeragasztja a hajtöveket, amit aztán már nem nagyon lehet kifésülni. Szó szerint beletörik a fésű a hajadba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.