Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 13.

Kategória:   Hajformázók

Gyorsan szárad és könnyen kifésülhető.

beautyfanrb

2018. augusztus 28.

Sajnos le kell pontoznom: számtalanszor megpróbáltam,de nem szeretjük egymást. Ha ráfújom a frizurámra, amint megszárad olyan, mint ha korpás lennék és ez elég kellemetlen tud lenni, pláne ha frissen mostam meg a hajam. A dúsító funkciója elenyésző és nem, nem fésülhető ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

szabina357

2018. július 23.

Kedvenc, régóta használt, jól bevált hajlakkom. Extra erős tartás és volumen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Kedvenc, régóta használt, jól bevált hajlakkom. Extra erős tartás és volumen.

Rivendell

2017. február 19.

Akkor szoktam használni, ha hajmosás után nagyon száll a hajam, elég kevéssel is befújni olyan erős, és gyönyörű egységes összképet ad, anélkül, hogy látszódna, hogy van valami a hajamon. Kicsit fújok belőle, és a kezemmel elsimogatom, pár perc után pedig tapintásra se érződik, hogy turpisság van a dologban. Valamivel többet használok belőle, ha jó kis koncertre megyek, és tudom, hogy végig fogom ugrálni, de még így sem látszik, vagy nehezítené el a hajam, ráadásul a vikinges befont frizurám pont ugyanúgy áll mikor elindulok otthonról, és mikor hazaérek. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Tavszel

2017. február 10.

Nem ragad, jól tart és az illata is finom. Én már többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Nem ragad, jól tart és az illata is finom. Én már többször újravettem.

szoszike125

2017. január 19.

Egy beauty blogger ajánlása alapján vásároltam meg a terméket, és elég nagy csalódás volt. Habár könnyen kifésülhető, a tangle teezeremet tönkre tette, mert kis ragacs csomókban jön le, amit képtelenség belőle kimosni.( ezt már időközben több barátnőm is tapasztalta) Habár megfelelő tartás ad, soha nem tapasztaltam még ilyen ragadós érzetet egy hajlakknál sem. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Enci76

2017. január 8.

Ilyen hajlakkot kerestem már nagyon rég. Mikor itt a krémmánián kerestem egy jobbat, akkor találtam őt. Incije és a vélemények alapján döntöttem,és nem bántam meg. Vékony szálú rövid hajam van és ez a hajlakk életre keltette. Dúsabb a hajam tőle, és egész nap tartást ad a hajamnak, még akkor is ha kifésülőm. Nem szárít, nem roncsol, és olyan mintha a hajam lélegezne alatta. Illata nagyon kellemes. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Macska'87

2016. június 30.

Nekem ezzel olyan lesz a hajam hogy mindenki mondja hogy de jó neked mennyi hajad van es milyen erős!! Hozzáteszem hosszú de extravékonyszálú lelapulós ilyen lifilöfi semmi nélküle a hajam. Tehat összességében jo kis cucc ez. Hátránya hogy igen tapaszt 1-2nap után igen belekeményedik es egy idő után ragaszt....na de akkor is jó!!!! Eddig én ettől jobb lakkal nem találkoztam es kb 20 flakont ha nem többet elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

galanettka

2016. június 20.

Akciòs volt, na gondoltam megveszem. Imádom a flakonját mèg megfogni is. :d ès tènyleg nagyon finoman szòrja a permetet, ìgy nincs hajzselè hatása, nem tapasztja össze a tincseket. Nagyon kevèssel is, nagyon tartòs hatást tudok elèrni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

mimmike

2016. május 12.

A hajlakkok legjobbja. Már most kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz velem, ha egyszer megszüntetik. Rengeteg hajlakkot próbáltam már, köztük szinte minden Syosst is. De egyik sem volt világklasszis. Viszont ezt imádom, csodát művel a tartás nélküli, vékony szálú hajammal. Szerencsére több helyen megvásárolható 1000 Ft alatt és drogériákban is sűrűn akciós. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Gwen

2015. szeptember 6.

Nem rossz, illata jó, csak ragaszt :/ Ha elfogy a keratinos lakkját fogom venni, mert annyit jót olvastam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol