Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. május 8.

Kategória:   Samponok

Tartást ad a hajnak. Speciális formulája megszabadítja a hajat az elnehezítő maradványoktól és a hajtövektől erősíti azt.

Kiszerelés: 500 ml

larka95

2017. június 21.

Ez a sampon szörnyű volt, semmit nem tett a hajammal, ugyanúgy lapult és zsírosodott. Örülök, hogy már nem gyártják. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

mamu

2016. december 3.

Nekem eddig bevált ,szerintem zsíros hajnak is jó ,másnap még mindig tisztának éreztem a hajam,bár a volumen hatás az éjszaka eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 3.

hera96

2016. november 6.

Az elején jó volt, de az idő elteltével ahogy megszokta a hajam nem voltam tőle elájulva :(

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
LathatatlanOzike

2016. augusztus 23.

Anyám, te jó ég... Létezik olyan sampon, ami megfelelően tisztít (nem zsíros másnap a hajam miatta), puhává, egészségessé teszi a hajat, és dúsít is? :(
Nekem ő nem vált be, nem teljesítette egyik kívánságom sem.
A listámon van egy másik Syoss sampon, remélem, hogy visszaülteti belém a bizalmat. Ha nem, akkor irány Aussie, Schauma, Isana. Satöbbi.
Igen, elkeseredett vagyok. :D (Ohh Wu2...miért is szárítasz te annyira? Pedig jó szeretőm vagy/lennél.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Nekem ő nem vált be, nem teljesítette egyik kívánságom sem.

T.Kiara

2016. augusztus 23.

A samponról sajnos csak negatív véleményt tudok mondani. Nem dúsított, szált és lelapult a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

corgicorgi

2016. július 13.

Évek óta ezt használom, a kedvenc samponom. A ricinusolajat ezzel tudom a legjobban kimosni és sikerült heti egyre kitolnom a hajmosások számát is. Illatát is szeretem, viszont amióta ennyire felment az ára, csak akciósan/kuponnal szoktam venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

blankasara

2016. július 6.

Korábban kifejtettem már egy másik márka samponjánál, hogy nem igazán veszek észre különbséget sampon és sampon között - ha sokat fogdosom a hajam, akkor könnyen zsírosodik, ha nem, akkor kibír 4-5 napot mosás nélkül. A Syossal frissnek érzem utána a hajam, jól habzik, kevés is elég belőle és a legutóbbi mosásnál nem volt már időm balzsamozni, de így is abszolút kezelhető, könnyedén kifésülhető és puha lett az egyébként elég hullámos és fenékig érő frizurám. Részemről 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

pluca

2016. május 27.

Kedvenc samponom, többször újra vettem. Nekem szép volument ad, jól habzik, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

94Tia

2016. április 27.

Azt hittem majd dúsabb lesz a hajam tőle, de nem így lett. Tudni kell hogy nekem hosszú vékony szálú szőke hajam van. Amikor csak ezt a sampont használtam mindig csomósodott a hajam, már nem ezt használom és ez a problémám megszűnt! Jól tisztított, jó illatú de a hosszú hajam csomósodott tőle, nem tudom másnál előfordult-e ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Katalin982

2016. április 4.

Ez eddig a legjobb volumennövelő sampon, amit próbáltam. A zsírosodó hajnak is jót tesz, alaposan tisztít, és úgy érzem, hogy ezzel a samponnal a hajam tovább marad friss. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1